3M Platynowy Dystrybutor Działu Przemysłowego
KOSZYK>
Twój koszyk na zakupy jest pusty

JAK ZAMAWIAĆ?

To proste!

Jeśli wiesz, co chcesz kupić, najłatwiej będzie skorzystać z wyszukiwarki u góry (ikonka lupy):

  1. Wpisz nazwę lub kod produktu i naciśnij Enter (lub ikonkę lupy).
  2. Po chwili pojawi się lista z wynikami wyszukiwania. Jeśli masz szczęście, to zobaczysz tylko jeden produkt – ten, którego szukasz. W innym wypadku możesz skorzystać z filtrów po lewej stronie, aby zawęzić swoje poszukiwania.
    Wiele produktów ma warianty, np.: kolor lub granulację. Wybór wariantu następuje po kliknięciu "Zobacz produkt".
  3. Jeśli już odnalazłeś upragniony towar, kliknij go ("Zobacz produkt").
  4. Teraz możesz dodać produkt do koszyka. Jeśli produkt posiada warianty, wybierz interesujący Cię wariant, np.: Szerokość – 25 mm.
  5. W prawym górnym rogu pojawi się informacja o dodaniu produktu do koszyka.
    Nie ustawiłeś ilości? Spokojnie, ilości będziesz mógł jeszcze zmienić w koszyku podczas składania zamówienia.
  6. Kliknij ikonę koszyka lub przycisk "Przejdź do koszyka". W ten sposób... przejdziesz do koszyka.
  7. Tutaj możesz ustalić ilości oraz usunąć produkty, a także użyć kodu rabatowego, o ile taki posiadasz.
  8. Kliknij "Realizuj zamówienie", aby przejść do konkretów.
  9. Na tej stronie możesz się zalogować lub założyć konto, podać swoje dane adresowe do faktury oraz wysyłki, wybrać sposób dostawy i płatności. Jeśli wszystko jest, jak należy, naciśnij "Składam zamówienie". Nie zapomnij zaakceptować regulaminu.
  10. Twoja podróż dobiega końca. Jeśli wybrałeś płatność przelewem elektronicznym, czeka Cię jeszcze przejście na stronę płatności, w innym wypadku podziękujemy Ci za zakupy.
  11. Od teraz będziesz niecierpliwie czekać na zamówiony towar... ale niezbyt długo.
  12.  

Jeśli nie jesteś pewien, jaki produkt wybrać – nie krępuj się – zadzwoń do jednego z naszych doradców technicznych, którzy udzielą Ci pomocy.

NASI DORADCY TECHNICZNI
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Produktów BHP i Pracy na Wysokości
Gdaniec Justyna
tel. 52 325 80 22
kom. 600 477 660
j.gdaniec@horus.net.pl
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 32
kom. 602 251 310
m.jazwinski@horus.net.pl
Etykiety / Blokady / Sorbenty
Sobczyk Marcin
tel. 52 325 80 37
kom. 692 455 177
m.sobczyk@horus.net.pl
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
l.wilk@horus.net.pl
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Rein Marek
kom. 734 218 770
m.rein@horus.net.pl
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
p.glowski@horus.net.pl
Dział Materiałów Ściernych
Tomasik Ryszard
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 33
kom. 602 343 848
r.tomasik@horus.net.pl
Dział Materiałów Ściernych i Napraw Blacharsko-Lakierniczych
Tamborski Wojciech
tel. 52 325 80 27
kom. 604 761 889
w.tamborski@horus.net.pl
Dział Produktów dla Budownictwa
i Utrzymania Czystości

Romanowski Piotr
kom. 734 218 771
p.romanowski@horus.net.pl
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
t.rychlewski@horus.net.pl
Dział Produktów do Budownictwa i Kolejnictwa
Szweda Dariusz
tel. 52 325 80 21
kom. 600 477 662
d.szweda@horus.net.pl
Piła, ul. Okrzei 18
Opiekun Regionu Dział BHP
Kęciński Sebastian
kom. 608 388 273
s.kecinski@horus.net.pl
Dział Materiałów Ściernych
Zawadzki Adam
tel. 67 212 04 64
kom. 608 049 082
a.zawadzki@horus.net.pl
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Hetzig Piotr
tel. 67 212 04 64
kom. 608 388 279
p.hetzig@horus.net.pl
NAPISZ DO NAS

* pola wymagane

Nasza wizja:

Być preferowanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez partnerskie relacje z naszymi klientami.

KONTAKT

Siedziba: 52 325 80 30
sklep@horus.net.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

NEWSLETTER

Siedziba firmy
86-050 Solec Kujawski
ul. Unii Europejskiej 33
woj. kujawsko-pomorskie
Biuro handlowe
64-920 Piła
ul. Okrzei 18
woj. wielkopolskie