3M Platynowy Dystrybutor Działu Przemysłowego
KOSZYK>
Twój koszyk na zakupy jest pusty

KONTAKT

Zadzwoń do nas:
tel. 52 325 80 34
Napisz do nas:
bydgoszcz@horus.net.pl

Asystentka Działu Handlowego

tel. 52 325 80 35

Dział Obsługi Klienta

tel. 52 325 80 30 (31,34)
fax 52 325 80 30 (31)

Dział Sprzedaży

tel. 52 325 80 30 (31,34)
fax 52 325 80 30 (31)

Darmowa infolinia:

tel. 0 800 154 050 FREE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
NASI DORADCY TECHNICZNI
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Wiśniewski Grzegorz
tel. 52 325 80 36
kom. 696 487 075
g.wisniewski@horus.net.pl
Dział Materiałów Ściernych i Napraw Blacharsko-Lakierniczych
Tamborski Wojciech
tel. 52 325 80 27
kom. 604 761 889
w.tamborski@horus.net.pl
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
t.rychlewski@horus.net.pl
Dział Produktów dla Budownictwa
i Utrzymania Czystości

Romanowski Piotr
kom. 734 218 771
p.romanowski@horus.net.pl
Dział Materiałów Ściernych
Tomasik Ryszard
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 33
kom. 602 343 848
r.tomasik@horus.net.pl
Dział Produktów do Budownictwa i Kolejnictwa
Szweda Dariusz
tel. 52 325 80 21
kom. 600 477 662
d.szweda@horus.net.pl
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
p.glowski@horus.net.pl
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 32
kom. 602 251 310
m.jazwinski@horus.net.pl
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
l.wilk@horus.net.pl
Dział Produktów BHP i Pracy na Wysokości
Gdaniec Justyna
tel. 52 325 80 22
kom. 600 477 660
j.gdaniec@horus.net.pl
Etykiety / Blokady / Sorbenty
Sobczyk Marcin
tel. 52 325 80 37
kom. 692 455 177
m.sobczyk@horus.net.pl
Piła, ul. Okrzei 18
Opiekun Regionu Dział BHP
Kęciński Sebastian
kom. 608 388 273
s.kecinski@horus.net.pl
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Hetzig Piotr
tel. 67 212 04 64
kom. 608 388 279
p.hetzig@horus.net.pl
Dział Materiałów Ściernych
Zawadzki Adam
tel. 67 212 04 64
kom. 608 049 082
a.zawadzki@horus.net.pl
NAPISZ DO NAS

* pola wymagane

Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.

NIP: 967-10-71-523
REGON: 092520908

SOLEC KUJAWSKI

ul. Unii Europejskiej 33
86-050 Solec Kujawski

Dział Handlowy - Magazyn

PIŁA

ul. Okrzei 18
64-920 Piła

Biuro Handlowe

Nasza wizja:

Być preferowanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez partnerskie relacje z naszymi klientami.

KONTAKT

Siedziba: 52 325 80 30
sklep@horus.net.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

NEWSLETTER

Siedziba firmy
86-050 Solec Kujawski
ul. Unii Europejskiej 33
woj. kujawsko-pomorskie
Biuro handlowe
64-920 Piła
ul. Okrzei 18
woj. wielkopolskie