ZALOGUJ SIĘ
KOSZYK
Twój koszyk na zakupy jest pusty
3M Platynowy Dystrybutor Działu Przemysłowego
KOSZYK
Twój koszyk na zakupy jest pusty

KONTAKT

Zadzwoń do nas:
tel. 52 325 80 34
Napisz do nas:
bydgoszcz@horus.net.pl

Asystentka Działu Handlowego

tel. 52 325 80 35

Dział Obsługi Klienta

tel. 52 325 80 30 (31,34)
fax 52 325 80 30 (31)

Dział Sprzedaży

tel. 52 325 80 30 (31,34)
fax 52 325 80 30 (31)

Darmowa infolinia:

tel. 0 800 154 050 FREE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30
NASI DORADCY TECHNICZNI
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 32
Wilk Łukasz
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
tel. kom. 608 514 200
l.wilk@horus.net.pl
Tamborski Wojciech
Dział Materiałów Ściernych
Tamborski Wojciech
tel. 52 325 80 33
tel. kom. 604 761 889
w.tamborski@horus.net.pl
Głowski Piotr
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
tel. kom. 600 477 661
p.glowski@horus.net.pl
Rychlewski Tomasz
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
tel. kom. 606 920 190
t.rychlewski@horus.net.pl
Sobczyk Marcin
Etykiety / Blokady / Sorbenty
Sobczyk Marcin
tel. 52 325 80 35
tel. kom. 692 455 177
m.sobczyk@horus.net.pl
Wiśniewski Grzegorz
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Wiśniewski Grzegorz
tel. 52 325 80 36
tel. kom. 696 487 075
g.wisniewski@horus.net.pl
Jaźwiński Mirosław
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
tel. 52 325 80 32
tel. kom. 602 251 310
m.jazwinski@horus.net.pl
Gdaniec Justyna
Dział Produktów BHP i Pracy na Wysokości
Gdaniec Justyna
tel. 52 325 80 19
tel. kom. 600 477 660
j.gdaniec@horus.net.pl
Szweda Dariusz
Dział Produktów do Budownictwa
Szweda Dariusz
tel. 52 325 80 32
tel. kom. 600 477 662
d.szweda@horus.net.pl
Tomasik Ryszard
Dział Materiałów Ściernych
Tomasik Ryszard
tel. 52 325 80 33
tel. kom. 602 343 848
r.tomasik@horus.net.pl
Piła, ul. Okrzei 18
Kęciński Sebastian
Opiekun Regionu Dział BHP
Kęciński Sebastian
tel. kom. 608 388 273
s.kecinski@horus.net.pl
Zawadzki Adam
Dział Materiałów Ściernych
Zawadzki Adam
tel. 67 212 04 64
tel. kom. 608 049 082
a.zawadzki@horus.net.pl
Hetzig Piotr
Dział Taśm klejących i Klejów Przemysłowych
Hetzig Piotr
tel. 67 212 04 64
tel. kom. 608 388 279
p.hetzig@horus.net.pl
NAPISZ DO NAS

* pola wymagane

Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.

ADRES: ul. Grunwaldzka 32
85-236 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
NIP: 967-10-71-523
REGON: 092520908

BYDGOSZCZ

ul. Grunwaldzka 32
85-236 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Dział Handlowy - Magazyn

PIŁA

ul. Okrzei 18
64-920 Piła

Biuro Handlowe

Nasza wizja:

Być preferowanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez partnerskie relacje z naszymi klientami.
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Gazele Biznesu

KONTAKT

Bydgoszcz: 52 325 80 30
sklep@horus.net.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

NEWSLETTER

85-236 Bydgoszcz
ul. Grunwaldzka 32
woj. kujawsko-pomorskie
64-910 Piła,
ul. Okrzei 18
woj. wielkopolskie