Hełm ochronny Solaris G3001 CUV niebieski
Do darmowej dostawy brakuje jeszcze
2 460,00 zł brutto w twoim koszyku
125,23 zł brutto
Kolor: | Niebieski |
#: | 7000108290 |
EAN: | 04046719272556 |
Dostępność: | Dostępny |
Producent: |
![]() |
Niebieski hełm ochronny bez wentylacji G3001 CUV. Wypracowany przez lata obły kształt to wygoda użytkowania oraz podwyższone bezpieczeństwo. Eliminacja ostrych krawędzi, rowków oraz otworów to pewność, że o nic nie zahaczymy i nic nam nie wpadnie pod hełm.
Kask jest jednym z najlżejszych i najtrwalszych. Jest zwycięzcą testów pochłaniania i rozpraszania energii uderzeniowej spadających pionowo przedmiotów.
Hełm został wyposażony w popularny i pomocny czujnik promieniowania UV Uvicator. Zmiana jego koloru to sygnał, aby wymienić kask na nowy.
G3001 jest dielektryczny (440 V, prąd zmienny), odporny na niskie temperatury (do -30°C), a także odporny na chwilowy kontakt z odpryskami stopionego metalu.