Wyróżnij się. Bądź aktywny!

Wyróżnij się. Bądź aktywny!

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt – folia odblaskowa C790 Carbon Black. Jest to folia termotransferowa, która ma intensywny czarny odcień w świetle dziennym, natomiast w warunkach o ograniczonej widoczności pod wpływem źródła światła materiał świeci jasnym odbitym światłem.

Materiał ma bardzo wysokie parametry odblaskowe, które nie ulegają osłabieniu w czasie użytkowania ubrań oraz prania. Folia jest elastyczna, a podczas rozciągania nie tylko nie odkleja się od podłoża, ale również zachowuje bardzo wysokie parametry odblaskowe, co czyni odzież, na której jest aplikowana bardziej bezpieczną dla użytkownika. Przede wszystkim nadaje się ona na odzież dla aktywnych osób i sportowców, którzy trenują w późnych godzinach wieczornych.

Zobacz:

Technologia, w której została wyprodukowana folia Carbon Black, zapewnia piękny czarny nasycony kolor w świetle dziennym oraz najwyższą odblaskowość po zmroku. Pozwala wtopić się użytkownikowi w najbliższe otoczenie, a jednocześnie wyróżnić go, zapewniając widoczność w zaciemnionych warunkach, gdy pojawi się źródło światła.

Materiały odblaskowe w stylowej odzieży

Folia ponadto nadaje się do aplikacji na wiele różnych materiałów, ponieważ jest rozciągliwa, co nie wpływa na jakość pod względem odblaskowości oraz jakości odcienia. Po rozciągnięciu wraca do poprzedniego kształtu. Materiał zapewnia swobodę ruchów oraz jest odporny na ścieranie.

Choć folię stworzono z myślą o sektorze konsumenckim, szczególnie odzieży sportowej, to nadaje się ona również do przemysłu, stwarzając ciekawe możliwości dla wymagającej odzieży roboczej.

Materiały odblaskowe w stylowej odzieży

Materiały odblaskowe w stylowej odzieży

autor: Piotr Głowski

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane