BLOG

/
Informujemy, że w dniu 16.08.2019 (piątek) firma będzie nieczynna.

/
Każdy pieszy poruszający się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używania elementów odblaskowych – taki przepis zawiera ustawa w prawie o ruchu drogowym, która weszła w życie 31 sierpnia 2013 r. Odblaski jednak to nie tylko wymóg prawny, ale też wybór zdroworozsądkowy.

/
W dniach 27-28.06 br. w Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu odbyło się szkolenie teoretyczno-praktyczne w zakresie zastosowania produktów 3M i Festool w procesach napraw blacharsko-lakierniczych.

/
Zaczęło się niewinnie: od grafiki prezentującej folię dichroiczną 3M, na którą w sieci natrafił prezes. Grafika przedstawia wielobarwną ścianę, którą postawiono podczas renowacji holu w jednym z nowojorskich budynków.

/
Za nami 23. edycja „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Finałowa gala odbyła się 17 czerwca 2019 w Operze Novej w Bydgoszczy, ale także w internecie jako relacja prowadzona na żywo. Wszak rozwijać powinien się każdy, nie tylko przedsiębiorstwa, gminy i miasta.

/
W ubiegłej dekadzie odzież sportowa z materiałem odblaskowym stanowiła niedużą część całego rynku odzieży. Obecnie nie ma odzieży sportowej, która nie posiadałaby elementów odblaskowych w różnej postaci. Następnym krokiem w świecie mody jest aplikacja odblasków do odzieży codziennego użytku – to nieuniknione.

/
1 maja 2019 roku odbyła się I Europejska Majówka Obywatelska w Bydgoszczy, podczas której wraz z mieszkańcami naszego miasta świętowaliśmy na Wyspie Młyńskiej 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

/
Od 11 czerwca 2019 roku zapraszamy Państwa do nowej siedziby firmy w Solcu Kujawskim na ul. Unii Europejskiej 33.

/
21-23 maja 2019 roku miały miejsce w Bydgoszczy XXVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji. Te kilka dni w środku tygodnia okazało się dla nas bardzo pracowite i wymagające, ale jednocześnie były czasem pełnym ciekawych rozmów i zawiązywania biznesowych relacji.

/
Gdzie istotna jest możliwość bezpiecznej ewakuacji pracownika z zagrożonego środowiska pracy, tam niezbędne są aparaty ucieczkowe. Zdobywają one coraz większą popularność i powoli stają się standardem w zakładach przemysłowych.

/
Od lipca ubiegłego roku trwa budowa naszych nowych obiektów w Solcu Kujawskim. Czas szybko minął i okazuje się, że wszystko prawie gotowe. W czerwcu planujemy już na dobre przenieść firmę na nową lokalizację. Łapcie kilka fotek.

/
W kwietniu tego roku Bydgoski Klaster otrzymał certyfikat Silver Label wydawany przez ESCA (European Secretariat for Cluster Analysis). Certyfikat został przyznany za doskonałe zarządzanie klastrem, którego jako firma jesteśmy częścią.
Wyświetlane 1 - 12 z 430 pozycji (strony 36)