BLOG

/
Nieraz mają Państwo dylemat: co kupić do swojego zakładu pracy? Lepsza będzie zwykła czapka ochronna czy hełm? Wszystko zależy od charakterystyki miejsca pracy.

/
Przewijanie to jeden z najbardziej podstawowych procesów w konfekcji taśm klejących. Dzięki niemu możemy uzyskać nawoje o dowolnych długościach.

/
Spawacz to zawód, który jest ceniony na całym świecie, a wykwalifikowani spawacze to wciąż „towar deficytowy” na rynkach pracy. Równie mocno rozwija się rynek przyłbic spawalniczych. Specjaliści 3M nieustannie główkują jak ułatwić wykonywanie precyzyjnych prac spawaczom i sprawić, aby były one jak najbardziej bezpiecznie.

/
Produkty ścierne Clean&Strip to połączenie bezkompromisowej szybkości obróbki z idealnymi estetycznie rezultatami. Cechy te sprawiają, że Clean&Strip doskonale nadaje się do usuwaniu nalotów, rdzy i farby ze stali. Sprawdzi się także podczas usuwania odprysków po spawaniu.

/
24. edycja „Złotej Setki Pomorza i Kujaw” w tak trudnym roku, jak ten to wydarzenie bardzo ważne. Nie tylko ze względu na galę, nagrody i okazję do rozmów o biznesie, ale przede wszystkim z powodu problemów gospodarczych. Przystępując do rankingu, firmy pokazały, że jeszcze żyją i chcą się rozwijać.

/
Bezpieczeństwo pracownika to nie tylko Środki Ochrony Indywidualnej, ale coś więcej. Na jego bezpieczeństwo w środowisku pracy wpływ mają współpracownicy oraz dobrze przygotowane procedury postępowania. I tutaj pojawia się system Lockout-Tagout.

/
Włóknina ocieplająca Thinsulate jest używana do odzieży jako izolacja termiczna i chroni organizm przed warunkami zewnętrznymi, szczególnie niską temperaturą. Największym wyróżnikiem tego materiału spośród innych podobnych jest to, że przy niskiej gramaturze, a tym samym grubości ma bardzo wysokie parametry ciepłochronne.

/
Zagrożenie hałasem jest jednym z najczęściej spotykanych problemów, z jakimi musimy borykać się, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Utrata słuchu, tzw. uraz akustyczny, jest drugą najczęściej zgłaszaną chorobą zawodową w Polsce.

/
Posiadasz urządzenia, które zbyt głośno pracują? Zamontowane metalowe elementy potrzebują wygłuszenia? A może chcesz zmniejszyć wibracje w swoich produktach? Mam dla Ciebie rozwiązanie – taśmę 3M 2552.

/
Nowe czasy wymagają nowoczesnych rozwiązań. Akademia Horusa gości już nie tylko w szkołach, co w tym roku jest znacznie utrudnione, ale także w sieci. Będziemy dla Was publikować cyklicznie filmy związane z produktami oraz rozwiązaniami 3M, aby poszerzać Waszą wiedzę i pokazywać, że pracować można w sposób wydajny i bezpieczny.

/
Każdy chciałby wyłożyć na stół pieniądze jak za Dacię Duster, a potem jeździć Mercedesem klasy S. Tak się niestety nie da. Po prostu cena jest adekwatna do osiągów. Z materiałami ściernymi jest podobnie. Możemy szlifować zwykłymi krążkami lub wybrać jakość premium... i jeszcze na tym zaoszczędzić!

/
Praca na budowie nie należy do prostych, ale Jakub zawsze rozpoczyna dzień z pozytywnym nastawieniem. Tego dnia wiedział, że przed jego brygadą trudne zadanie: mieli wykonywać prace na najwyższych kondygnacjach konstrukcji ponad 30-metrowego biurowca, który od wielu tygodni budowali.
Wyświetlane 1 - 12 z 486 pozycji (strony 41)