BLOG

/
Zaczęło się niewinnie: od grafiki prezentującej folię dichroiczną 3M, na którą w sieci natrafił prezes. Grafika przedstawia wielobarwną ścianę, którą postawiono podczas renowacji holu w jednym z nowojorskich budynków.

/
Za nami 23. edycja „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Finałowa gala odbyła się 17 czerwca 2019 w Operze Novej w Bydgoszczy, ale także w internecie jako relacja prowadzona na żywo. Wszak rozwijać powinien się każdy, nie tylko przedsiębiorstwa, gminy i miasta.

/
W ubiegłej dekadzie odzież sportowa z materiałem odblaskowym stanowiła niedużą część całego rynku odzieży. Obecnie nie ma odzieży sportowej, która nie posiadałaby elementów odblaskowych w różnej postaci. Następnym krokiem w świecie mody jest aplikacja odblasków do odzieży codziennego użytku – to nieuniknione.

/
1 maja 2019 roku odbyła się I Europejska Majówka Obywatelska w Bydgoszczy, podczas której wraz z mieszkańcami naszego miasta świętowaliśmy na Wyspie Młyńskiej 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

/
Od 11 czerwca 2019 roku zapraszamy Państwa do nowej siedziby firmy w Solcu Kujawskim na ul. Unii Europejskiej 33.

/
21-23 maja 2019 roku miały miejsce w Bydgoszczy XXVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji. Te kilka dni w środku tygodnia okazało się dla nas bardzo pracowite i wymagające, ale jednocześnie były czasem pełnym ciekawych rozmów i zawiązywania biznesowych relacji.

/
Gdzie istotna jest możliwość bezpiecznej ewakuacji pracownika z zagrożonego środowiska pracy, tam niezbędne są aparaty ucieczkowe. Zdobywają one coraz większą popularność i powoli stają się standardem w zakładach przemysłowych.

/
Od lipca ubiegłego roku trwa budowa naszych nowych obiektów w Solcu Kujawskim. Czas szybko minął i okazuje się, że wszystko prawie gotowe. W czerwcu planujemy już na dobre przenieść firmę na nową lokalizację. Łapcie kilka fotek.

/
W kwietniu tego roku Bydgoski Klaster otrzymał certyfikat Silver Label wydawany przez ESCA (European Secretariat for Cluster Analysis). Certyfikat został przyznany za doskonałe zarządzanie klastrem, którego jako firma jesteśmy częścią.

/
Strażacy to specjalna grupa ludzi, którzy podczas klęsk żywiołowych, wypadków drogowych, kolejowych oraz innych zdarzeń losowych niosą doraźną pomoc poszkodowanym. Ich służba to ciągłe mierzenie się z wieloma wyzwaniami. Największe niebezpieczeństwo jednak czyha na nich w walce z żywiołem, jakim jest ogień.

/
Hałas nie jest nam obcy. Praktycznie codziennie, spotykając się z pracownikami firm produkcyjnych, a także uczniami szkół technicznych, mówimy o zagrożeniu, jakim jest zbyt wysoki poziom dźwięku w ich otoczeniu – jest on nie tylko nieprzyjemny, ale i szkodliwy dla słuchu. A tak niewiele trzeba, aby się skutecznie chronić.

/
11-12 kwietnia tego roku po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z pracownikami 3M spotkanie integracyjno-szkoleniowe dla zaproszonych gości we wrocławskiej siedzibie koncernu. Uczestnikami byli nasi klienci, z którymi współpracujemy na co dzień.
Wyświetlane 1 - 12 z 427 pozycji (strony 36)