BLOG

/
W czasach zagrożenia wirusem Covid-19 stomatolodzy muszą mierzyć się z nowymi zagrożeniami. Dotychczas stosowane przez dentystów ochrony sprowadzały się głównie do osłony twarzy, sporadycznie do półmaski medycznej, a bardzo często dla swojego komfortu pracy nie było nic stosowane. Sytuacja z nowym patogenem wirusa wymusiła konieczność stosowania nowych środków ochrony indywidualnej.

/
W ramach naszego parku maszynowego konwertujemy i wytwarzamy produkty ścierne z włókniny sprasowanej, które sprawdzą się w wielu zadaniach związanych z obróbką stali, dając lepsze rezultaty niż materiały konwencjonalne i to w krótszym czasie. Na szczególną uwagę zasługują tutaj niedoceniane często dyski typu ROLOC.

/
Jadąc z wizytą do klienta, wiem, że nie chodzi tylko o dobór taśmy klejącej do danej aplikacji, ale o rozwiązanie konkretnego problemu, a to wiąże się z wykonaniem szeregu testów. Nie ma lepszego wyjścia niż przeprowadzenie odpowiednich prób na materiałach docelowych z wykorzystaniem dobrze znanych nam produktów klejowych.

/
Nowa taśma pakowa Scotch to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. 311+ przeznaczona jest do klejenia w warunkach niskich temperatur i wilgoci, co czyni ją naturalnym wyborem w procesach pakowania np.: w chłodniach oraz w innych miejscach o temperaturach od -6,6°C.

/
Nominowani przez solecką służbę liturgiczną do #GaszynChallenge postanowiliśmy podjąć wyzwanie i wykonać symboliczne 10 pompek, aby wspomóc 18-miesięcznego Wojtusia w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni.

/
Zwiększamy nasze możliwości technologiczne cięcia materiałów. Od teraz – jako nieliczni w kraju – tniemy dla naszych klientów role o średnicy do 430 mm.

/
Dziś branża BHP, a w szczególności dostawcy środków ochrony indywidualnej mają pełne ręce roboty. Niekończąca się lawina pytań dotyczących jednorazowych półmasek, filtrów przeciwpyłowych, kombinezonów, gogli czy osłon twarzy, nie daje chwili wytchnienia. Co jednak będzie, gdy wirus wygaśnie? Jak bardzo branża się zmieni?

/
Strażacy podczas pełnienia swojej służby narażają życie, aby nieść pomoc potrzebującym. W trosce o bezpieczeństwo swoje i innych korzystają ze specjalnego wyposażenia, które jest określone konkretnymi normami i dopuszczeniami. Okazuje się, że podczas walki z żywiołem, jakim jest ogień, obok bezpieczeństwa, aby działać skutecznie, liczy się również wygoda ubrań ochronnych.

/
Właściwa identyfikacja próbówek od wielu lat niewątpliwie jest problemem praktycznie każdego laboratorium. W większości placówek, których działalność opiera się na badaniach różnego rodzaju próbówek, standardem jest ręczne opisywanie badanych materiałów. Niestety zdarzają się błędy.

/
W tym tygodniu takie spotkanie nie mogłoby się już odbyć ze względu na zaistniałą sytuację w kraju i na świecie związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, ale 10.03.2020 jeszcze udało się skutecznie przeprowadzić szkolenie z bezpiecznej pracy na wysokości i w ograniczonych przestrzeniach.

/
6 marca 2020 roku odbyło się w naszej firmie seminarium dotyczące bezpieczeństwa pod kątem widoczności i ciepłochronności. Spotkanie było skierowane do firm i osób, które oferują odzież roboczą, zawodową, ostrzegawczą czy ciepłochronną bezpośrednio dla swoich klientów lub biorą udział w jej projektowaniu, wsłuchując się w stawiane wymagania.

/
W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju informujemy, że w najbliższym czasie odbiór osobisty towaru i wizyty w siedzibie firmy są niemożliwe. Preferujemy kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wyświetlane 1 - 12 z 473 pozycji (strony 40)