BLOG

/
Kolejnym bardzo popularnych aparatem – zwłaszcza w przemyśle – jest aparat 3M Scott Sigma 2 Typ 2. Aparat jest znacznie tańszy od aparatów Scott ProPak, które dedykowane są na rynek pożarniczy.

/
5 i 10 września w nowej siedzibie naszej firmy miały miejsce dwa ważne wydarzenia, na które zaprosiliśmy gości zaangażowanych w rozwój spółki i budowę w nowej lokalizacji oraz klientów zainteresowanych produktami 3M.

/
Zainspirowany kaskami alpinistycznymi hełm SecureFit od 3M, to nowość, która właśnie pojawiła się na rynku. Został on zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować zarówno bezpieczeństwo pracownika, jak i jego komfort podczas wielogodzinnej pracy.

/
Folia 3M Fasara została zaprojektowana z myślą o aranżacji wnętrz. Sprawdzi się do dekoracji szkła i okien. Może być używana do kontrolowania oświetlenia i zapewnienia prywatności.

/
W ostatnim czasie 3M poprzez zakup firmy Scott Safety poszerzyło swoją ofertę m.in. o aparaty powietrzne. Sprzęt ten sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stężenie substancji szkodliwej jest zbyt wysokie, aby zastosować standardowe maski ochronne.

/
Każdy pieszy poruszający się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używania elementów odblaskowych – taki przepis zawiera ustawa w prawie o ruchu drogowym, która weszła w życie 31 sierpnia 2013 r. Odblaski jednak to nie tylko wymóg prawny, ale też wybór zdroworozsądkowy.

/
W dniach 27-28.06 br. w Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu odbyło się szkolenie teoretyczno-praktyczne w zakresie zastosowania produktów 3M i Festool w procesach napraw blacharsko-lakierniczych.

/
Zaczęło się niewinnie: od grafiki prezentującej folię dichroiczną 3M, na którą w sieci natrafił prezes. Grafika przedstawia wielobarwną ścianę, którą postawiono podczas renowacji holu w jednym z nowojorskich budynków.

/
Za nami 23. edycja „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Finałowa gala odbyła się 17 czerwca 2019 w Operze Novej w Bydgoszczy, ale także w internecie jako relacja prowadzona na żywo. Wszak rozwijać powinien się każdy, nie tylko przedsiębiorstwa, gminy i miasta.

/
W ubiegłej dekadzie odzież sportowa z materiałem odblaskowym stanowiła niedużą część całego rynku odzieży. Obecnie nie ma odzieży sportowej, która nie posiadałaby elementów odblaskowych w różnej postaci. Następnym krokiem w świecie mody jest aplikacja odblasków do odzieży codziennego użytku – to nieuniknione.

/
1 maja 2019 roku odbyła się I Europejska Majówka Obywatelska w Bydgoszczy, podczas której wraz z mieszkańcami naszego miasta świętowaliśmy na Wyspie Młyńskiej 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

/
Od 11 czerwca 2019 roku zapraszamy Państwa do nowej siedziby firmy w Solcu Kujawskim na ul. Unii Europejskiej 33.
Wyświetlane 1 - 12 z 434 pozycji (strony 37)