BLOG

/
Zapraszamy Was na webinarium poświęcone zagrożeniom dotyczącym uszkodzeń i utraty słuchu w miejscu pracy. Webinarium na Youtubie i Facebooku odbędzie się 22 kwietnia 2021 roku o godz. 10.00.

/
Powszechnie wiadomo, iż w większości warsztatów na półkach widnieją tarcze do cięcia, których zasadniczą funkcją jest cięcie elementów takich jak pręty, metalowe rurki, kątowniki oraz inne tego typu materiały. W większych firmach produkcyjnych zwykła tarcza nie wystarcza, potrzebna jest taka, która będzie spełniała wymagania co do jakości cięcia.

/
Zawód spawacza jest uznawany za jeden z najbardziej niebezpiecznych na świecie. Dlaczego? Przez całą masę zagrożeń, z którymi spotyka się spawacz na swoim stanowisku pracy.

/
Łączenie ze sobą elementów za pomocą taśmy dwustronnej na pierwszy rzut oka wydaje się rzeczą banalną. Aby jednak zrobić to dobrze, tak żeby połączenie było trwałe, należy pamiętać o kilku krokach.

/
Zapraszamy Was na webinarium poświęcone odzieży o intensywnej widzialności. Webinarium na Youtubie i Facebooku odbędzie się 30 marca 2021 roku o godz. 10.00.

/
Dzisiaj chciałbym omówić i–przybliżyć temat klejów strukturalnych 3M Scotch-Weld EPX, potocznie nazywanymi klejami konstrukcyjnymi.

/
W ofercie 3M mamy wiele rodzajów filtrów i pochłaniaczy. Przed ich doborem należy ocenić występujące na danym stanowisku pracy zagrożenia, aby skutecznie im przeciwdziałać.

/
Jasne, że przystępując do pracy na wysokości, nie wystarczy sięgnąć szelek z szafki i się po prostu w nie ubrać. Aby realnie się chronić, należy wykonać kilka czynności, które powinny wejść pracownikowi w krew.

/
Nasze oko to skomplikowany i wrażliwy narząd, dlatego szczególnie w środowisku przemysłowym musimy je skutecznie chronić.

/
Hałas jako niewidzialne zagrożenie jest szczególnie niebezpieczny. Pamiętajmy, że objawy utraty słuchu, które jesteśmy w stanie łatwo zauważyć, pojawiają się najczęściej dopiero po kilku, kilkunastu latach narażenia na hałas. Wtedy, kiedy jest już za późno.

/
40 lat taśm VHB! Aż trudno sobie wyobrazić, jak wyglądał przemysł wcześniej. Od tego czasu bowiem wykorzystano już 8,5 mld metrów, co stanowi 10-krotną długość podróży na księżyć i z powrotem albo 200-krotne okrążenie Ziemi.

/
Nadszedł kolejny etap rozwoju naszego parku maszynowego. Tym razem na hali produkcyjnej pojawiła się maszyna pakująca, a ściśle rzecz biorąc zgrzewarka z tunelem grzewczym.
Wyświetlane 1 - 12 z 530 pozycji (strony 45)