BLOG

/
Ci, którzy mają do czynienia z aluminium na co dzień, znają temat trudności jego obróbki polegający głównie na tym, że miękkie aluminium klei się w trakcie szlifowania do tarczy, lamelki czy pasa, utrudniając znacznie cały proces. Ale na szczęście jest już ciekawe rozwiązanie przeznaczone na szlifierkę kątową.

/
Spotkaliście się kiedyś z etykietą, która podczas odklejania strzępi się i pozostawia klej? My tak, i to wielokrotnie. Potrafi być to naprawdę frustrujące, bo zabiera nam czas, który z chęcią poświęcilibyśmy na coś bardziej pożytecznego.

/
W ofercie 3M znajdują się produkty, które kryją się pod wspólną nazwą aerozole. W zależności od przeznaczenia można je podzielić na środki do klejenia, czyszczenia i konserwacji. Preparaty te umieszczone są w wygodnych i poręcznych puszkach, co zapewnia szybkie i proste ich użycie.

/
Chciałbym przedstawić Wam materiał ścierny, będący jednym z liderów obróbki szlifierskiej, jakim niewątpliwie jest dysk Hook-It 775L. Dysk, choć nie najnowszy, patrząc na portfolio marki 3M, to wciąż jest bardzo dobry. Jest to produkt sprawdzony, doceniony i wykorzystywany przez szerokie grono fachowców z branży.

/
3M GPT-020F to produkt świetnie uzupełniający najbardziej popularną taśmę dwustronną, jaką jest taśma 3M 9088-200. GPT sprawdzi się lepiej do łączenia elementów z natury trudnych do klejenia.

/
Na przekór przesądom możemy śmiało powiedzieć, że to nasza szczęśliwa 13., ponieważ już po raz 13. znaleźliśmy się wśród Gazel Biznesu. Tegoroczna edycja jest XXI edycją rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

/
Czasem jest tak, że postęp zawdzięczamy jednej ambitnej osobie. Nie inaczej było w przypadku materiałów odblaskowych, które są już z nami przecież blisko 90 lat.

/
Informujemy, że w okresie świąteczno-noworocznym od 24.12.2020 do 03.01.2021 firma będzie nieczynna.

/
Wesołych Świąt życzą pracownicy firmy Horus!

/
Szczotki Bristle Scotch-Brite™ wykonane są z włókien nylonowych, którymi zalane zostały ceramiczne ziarna ścierne – Cubitron. Dzięki otwartej – włosowatej – strukturze materiału szczotki nie przegrzewają się podczas szlifowania oraz są odporne na zapychanie, co skutkuje wysoką wydajnością pracy.

/
Chcąc skutecznie chronić swój słuch w środowisku pracy o dużym natężeniu hałasu, pracownik powinien posiadać odpowiednio dobraną ochronę (zatyczki, nauszniki), nosić je, a co ważniejsze umieć je prawidłowo założyć.

/
Moi drodzy, chciałbym Was poinformować, że rozpoczynamy współpracę z firmą Weicon. Ta niemiecka marka jest już na rynku od 73 lat i działa w 9 oddziałach na świecie, zatrudniając 281 pracowników, a ich produkty sprzedawane są do 120 krajów na kilku kontynentach.
Wyświetlane 1 - 12 z 510 pozycji (strony 43)