Hełm ochronny 3M G3000NUV HiViz z regulacją śrubową

Uzyskaj darmową dostawę Do darmowej dostawy brakuje jeszcze
1 230,00 zł brutto w twoim koszyku
Termin wysyłki Do Ciebie 19.10.2021
od 111,20 zł netto
od 136,78 zł brutto
- +
#: 7000108316
EAN: 07318640053700
Kolor: HiViz
Dostępność: Dostępny
Producent: 3M

G3000-NUV to bardzo popularny hełm ochronny z regulacją śrubową. Tutaj wersja o wysokiej widoczności. Regulacja śrubowa hełmu jest wygodna w użyciu i pozwala na precyzyjne dopasowanie więźby nagłowia do obwodu głowy użytkownika.

Hełm można założyć normalnie, daszkiem do przodu, lub odwrotnie, daszkiem do tyłu. W obu pozycjach hełm spełnia normę oznaczenia CE. Druga opcja jest przydatna w ciasnych przestrzeniach, gdzie liczy się każdy centymetr, aby móc skutecznie się poruszać i pracować.

Na hełmie znajduje się czujnik Uvicator. Wskazuje on, kiedy hełm zostaje zużyty z powodu promieniowania UV. Czujnik wtedy z koloru czerwonego staje się biały. Jest to informacja, że hełm należy niezwłocznie wymienić na nowy, w pełni sprawny.

ABS, materiał, z którego wykonano hełm, jest bardzo wytrzymały. Hełm uzyskał najlepsze rezultaty w testach rozpraszania i pochłaniania energii spadających przedmiotów.

Hełm prócz bezpieczeństwa oferuje też udogodnienia poprawiające komfort. Jest on wentylowany – wyposażono go w większą ilość otworów, oraz poprawiono pole widzenia poprzez skrócenie daszka, który wciąż chroni przed ostrym światłem słonecznym.

ZOBACZ INNE WARIANTY