Drukarka Brady BMP41

Drukarka Brady BMP41

Raz i gotowe

Najnowsza drukarka Brady BMP41 to pewnego rodzaju fuzja dwóch doskonale znanych z oferty Brady urządzeń mobilnych, modelu BMP21 oraz BMP51. Dzięki zastosowanej konstrukcji oraz szeregu możliwości drukarka zachowuje wszystkie niezbędne cechy, które pozwalają domniemać, iż stanie się ona pozycją naprawdę godną polecenia. Jest to następny prezentowany produkt, w pełni zgodny z maksymą firmy z Milwaukee.

Jak każdy z produktów spod szyldu Brady, BMP41 charakteryzuje duża wytrzymałość na upadki oraz odporność na trudne warunki środowiskowe (mróz, wysokie temperatury, brud, kurz, trudne warunki produkcyjne).

BMP41 to kolejna drukarka, która „sama drukuje”. Zastosowana technologia SmartCell umożliwia drukarce automatyczną konfigurację zastosowanego formatu etykiet, dzięki czemu pozwala na szybkie i sprawne drukowanie, minimalizując ilość zmarnowanych na próby i błędne wydruki etykiet.

Wystarczy włożyć odpowiednią kasetkę z materiałem, a drukarka zajmie się „resztą”. Pozwala to na oszczędność czasu i pieniędzy, drukując taką etykietę, jaką potrzebujesz za pierwszym razem.

BMP41 została zaprojektowana w sposób, który pod każdym możliwym względem ma ułatwiać drukowanie etykiet. O ile gilotyna nie jest żadnego rodzaju innowacją, a raczej już standardem, tak na przykład zastosowanie dużego i czytelnego wyświetlacza LCD z możliwością podświetlania oraz interfejsu, który pozwala na podgląd projektowanej etykiety „1 do 1” bez wątpienia można uznać za duże udogodnienie. Klawiatura QWERTY, biblioteka znaków graficznych oraz różnego rodzaju skróty na klawiaturze to tylko niektóre z właściwości pozwalających usprawnić i przyspieszyć drukowanie.

Drukarka BMP-41

Wyjątkowa różnorodność i wytrzymałość materiałów eksploatacyjnych.

BMP41 daje możliwość druku na wyciętych etykietach o zdefiniowanych rozmiarach lub wstęgach ciągłych, które pozwalają na maksymalizację ilości danych na etykiecie. Dzięki wspomnianej różnorodności materiałów BMP41 znajduje zastosowanie nie tylko podczas ogólnej identyfikacji wszelakich elementów, takich jak regały lub pojemniki, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, ale również przy oznaczeniach kabli i przewodów (etykiety samolaminujące, termokurczki, etykiety flagowe) etykietowaniu patch paneli, listew zaciskowych, gniazd i wtyków, rurociągów.

Ta wszechstronna drukarka pozwala na pracę autonomiczną (samodzielną), jak również za pośrednictwem komputera i oprogramowania LabelMark, które daje dodatkowe możliwości związane z projektowaniem etykiet.

Drukarka BMP-41

Razem z drukarką można się zaopatrzyć w różnego rodzaju akcesoria, ułatwiające jej użycie bądź przechowywanie czy transport.

autor: Marcin Sobczyk

O AUTORZE
Etykiety / Blokady / Sorbenty
Sobczyk Marcin
tel. 52 325 80 37
kom. 692 455 177
Napisz email
Studiował na Politechnice Warszawskiej. Od kilku lat prowadzi dział etykiet i blokad przemysłowych. Specjalista w dziedzinie wszelkiego rodzaju oznaczeń, identyfikacji oraz wdrożeń systemów LOTO. Z powodzeniem zajmuje się implementacją programów związanych z kontrolą niebezpiecznych źródeł energii na terenie całej Polski. Do tej pory współpracował z takimi firmami jak Philips Lighting Poland, Mondi Świecie, Rolls-Royce Poland, czy Johnson Controls. W ramach opieki wdrożeniowej przeszkolił blisko 1000 użytkowników systemu Lockout/Tagout.
Zadaj pytanie
* pola wymagane