Czołowy dystrybutor BRADY 2021

Czołowy dystrybutor BRADY 2021

Ponownie zostaliśmy wyróżnieni przez firmę Brady tytułem Premier Distributor tym razem za rok 2021. Widać, że wieloletnia praca ukierunkowana na podnoszenie bezpieczeństwa pracowników w ich zakładach przynosi rezultaty.

Prowadzone wykłady i nieustannie wdrażane rozwiązania systemu LockOut-TagOut to naoczny dowód, że nasza praca popłaca. Niezliczona ilość godzin i przeszkolonych pracowników, z pewnością przekładają się na lepsze warunki pracy, mniejszą liczbę wypadków, co skutkuje wyższą rentownością firmy, ale i zadowoleniem samych pracowników.

Brady 2021

Staramy się bardzo podkreślać rolę szkoleń podczas wdrażania rozwiązań kontroli i oznaczania niebezpiecznych źródeł energii, ponieważ nawet najlepsza blokada czy kłódka nie pomoże, jeśli pracownik nie będzie umiał z niej skorzystać.

Świadomi i zabezpieczeni pracownicy będą mogli ze spokojem podejść do swoich zajęć takich jak konserwacja czy naprawa maszyn, trzymając w kieszeni kluczyk od kłódki, która stanowi jasną informację dla kolegów: zanim to włączyć, pamiętaj o mnie!

Zadaj pytanie
* pola wymagane