Nowa cienka taśma dwustronnie klejąca 3M GPT-020F

Nowa cienka taśma dwustronnie klejąca 3M GPT-020F

3M GPT-020F to produkt świetnie uzupełniający najbardziej popularną taśmę dwustronną, jaką jest taśma 3M 9088-200. GPT sprawdzi się lepiej do łączenia elementów z natury trudnych do klejenia.

Nowy produkt został wykonany w technologii bezrozpuszczalnikowej, posiada bardzo wysoką przyczepności początkową, a co zasługuje na szczególne podkreślenie to fakt, że dużo lepiej od innych taśm radzi sobie z materiałami o niskiej energii powierzchniowej.

Przypomnę, że to takie tworzywa jak polipropylen, polietylen albo powierzchnie malowane farbami proszkowymi.

3M GPT-020F
3M GPT-020F

Ponadto taśma klejąca 3M GPT-020F posiada foliowy liner (folię ochronną), co w niektórych aplikacjach znacznie ułatwia jej wykorzystanie.

Wysoka termoodporność – nawet do +190°C – oraz możliwość klejenia elementów już w temperaturze +5°C to jej wyróżniki na tle konkurencyjnych produktów.

3M GPT-020F
3M GPT-020F

Znajduje ona zastosowanie w wielu aplikacjach ogólnego użytku, ale również np. jako taśma dwustronnie klejąca do mocowania pasków ledowych i cechuje się tutaj wysoką jakością. Paski światła ledowego zamocowane w ten sposób z czasem nie spadną, jak to często zdarza się niestety w przypadku produktów dalekowschodnich.

Szczerze polecam zainteresowanie się tą nową propozycją, tym bardziej że jej cena jest niższa niż 9088, a taśma może być stosowana zarówno do sklejania materiałów o niskiej, jak i wysokiej energii powierzchniowej. Po prostu jest to taśma bardziej uniwersalna.

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 32
kom. 602 251 310
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane