Precyzja w szlifowaniu i przygotowaniu płaskich powierzchni

Precyzja w szlifowaniu i przygotowaniu płaskich powierzchni

Nowe dyski 3M Cubitron II Hookit 950u to precyzyjnie kształtowane ziarno 3M, które zapewnia powtarzalne efekty pracy poprzez szybkość skrawania i jego żywotność. Wykorzystanie techniki otwartego nasypu ogranicza ryzyko zapychania się dysku i doskonale odprowadza cząsteczki metalu i farby podczas szlifowania.

Dyski te mogą być alternatywą do dotychczas używanych krążków 775L.

950u

Technologia precyzyjnego kształtowanego ziarna 3M to samoostrzące ziarna ścierne, które podczas pracy nieustannie wyłamują się, odsłaniając nowe ostre krawędzie, dzięki czemu dyski skrawają szybciej, nie powodując zanieczyszczeń oraz przegrzewania obrabianych elementów i wystarczają na dłużej niż tradycyjne dyski z ziarnem ściernym.

950u

Budowa dysku:

  • Minerał – Precyzyjnie Kształtowane Ziarno 3M
  • Podkład – Podkład o poziomie sztywności E
  • Nasyp – Otwarty, bez stearynianów
  • Spoiwo – Żywica

3M Cubitron II Hookit 950u to idealne rozwiązanie do usuwania farby, powłok i zendry ze stali ocynkowanej, aluminium, włókna szklanego i innych podłoży. Wykonany z grubego papieru z systemem HOOKIT, który zapewnia łatwą i szybką wymianę dysków.

Dedykowany do przygotowywania i naprawy płaskich powierzchni. Dzięki połączeniu dysków ze szlifierką oscylacyjną 3M Elite możemy uzyskać najlepsze rezultaty podczas szlifowania.

950u

3M Cubitron II Hookit 950u występują jako krążki w gradacjach od 60+ do 180+ o średnicy 125 mm bezotworowe lub 5-otworowe oraz o średnicy 150 mm bezotworowe, 15- i 17-otworowe.

Dyski można rozkręcić do maksymalnie 12000 obr./min.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami w celu przeprowadzenia testów nowych krążków ściernych 950u. Chętnie przyjedziemy, doradzimy oraz pokażemy działanie w/w dysków.

O AUTORZE
Dział Materiałów Ściernych
Fuss Dawid
kom. 600 477 662
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane