Złota Setka Pomorza i Kujaw 2019

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2019

24. edycja „Złotej Setki Pomorza i Kujaw” w tak trudnym roku, jak ten to wydarzenie bardzo ważne. Nie tylko ze względu na galę, nagrody i okazję do rozmów o biznesie, ale przede wszystkim z powodu problemów gospodarczych. Przystępując do rankingu, firmy pokazały, że jeszcze żyją i chcą się rozwijać.

Laureatów „Złotej Setki” poznaliśmy 6 września w bydgoskiej Operze Novej. Szczególnie wyróżnione zostały przedsiębiorstwa, które w poprzednich 5 edycjach zajmowały najczęściej miejsca w pierwszej trójce w kategoriach stałych, którzy tym samym stali się „Ikonami kujawsko-pomorskiego biznesu, czyli Ambasadorami Złotej Setki”.

W tym roku pojawiły się również nowe kategorie opracowane we współpracy z ekspertami z IAS w Bydgoszczy oraz EMBA UMK w Toruniu. Widać, że ranking działa w sposób dynamiczny i potrafi docenić firmy, które najlepiej odnajdują się w aktualnych realiach świata i rynku. Stąd pojawiły się takie kategorie jak: lider w obliczu pandemii czy lider w social mediach.

O potędze internetu mówi się już od wielu lat, działalność w mediach społecznościowych to już praktycznie codzienność, co w dobie pandemii widać jak na dłoni. Spotkania twarzą w twarz ograniczone do minimum przeniosły się do sieci w postaci czatów, wideokonferencji oraz webinarów.

Ręki być może sobie w tym roku nie podamy, ale wciąż możemy wykonać krok do przodu, aby wspomóc się w dążeniu do wspólnego celu, jakim jest utrzymanie gospodarki na dobrym poziomie. Wystarczy chcieć.

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2019
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane