Złota Setka Pomorza i Kujaw 2018

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2018

Za nami 23. edycja „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Finałowa gala odbyła się 17 czerwca 2019 w Operze Novej w Bydgoszczy, ale także w internecie jako relacja prowadzona na żywo. Wszak rozwijać powinien się każdy, nie tylko przedsiębiorstwa, gminy i miasta.

Zasady oceniania nie uległy zmianom. Jeżeli chodzi o firmy, wciąż znaczenie mają wyniki finansowe i innowacyjność – te są bodaj najlepszym wyznacznikiem progresu. Aż siedem kategorii dotyczyło biznesu (w tym jedna dla najmłodszych firm – „Udany start w biznes”). Samorządy oceniano w trzech kategoriach pod względem wsparcia lokalnego rozwoju gospodarczego – bez odpowiedniego środowiska przecież nie sposób stworzyć wzrastającego projektu.

Laureaci rankingu w przemowach i wywiadach podkreślali, że sukces, to nie wyłącznie kwestia szczęścia i sprzyjających warunków, ale także liczne porażki, będące okazją do wyciągania wniosków oraz zaufani współpracownicy, bez których ani rusz. Plan działania zwycięzców można zatem przedstawić krótko: dobrze nakreślony cel i determinacja w jego osiągnięciu.

Tegoroczna gala, choć nakierowana oczywiście na biznes, obfitowała także w elementy artystyczne. Gwiazdą wieczoru była Joanna Kołaczkowska z kabaretu „Hrabi” w autorskim recitalu „Pączek w Maśle”. Natomiast statuetki są autorstwa znakomitego bydgoskiego rzeźbiarza Aleksandra Dętkosia.

Nam jako uczestnikom pozostaje pogratulować laureatom i życzyć im kolejnych lat sukcesów. Do zobaczenia za rok! Być może następnym razem spotkamy się na scenie.

Certyfikat uczestnictwa Złota Setka 2018 - Horus

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane