Wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Wrocławia

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Wrocławia

11-12 kwietnia tego roku po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z pracownikami 3M spotkanie integracyjno-szkoleniowe dla zaproszonych gości we wrocławskiej siedzibie koncernu. Uczestnikami byli nasi klienci, z którymi współpracujemy na co dzień.

Wydarzenie inaugurowała uroczysta kolacja w restauracji leżącej w samym sercu Wrocławia. Podczas niej, przy specjałach szefa kuchni, mieliśmy szansę na wymianę zawodowych doświadczeń, lepsze poznanie się nawzajem i zwykłe rozmowy.

Kolejny dzień był intensywny i pouczający, a rozpoczął się od panelu szkoleniowego dotyczącego:

  1. ochrony dróg oddechowych – sposobów dopasowania półmasek i ich odpowiedniego doboru,

  2. ochrony spawacza – nowości w marce Speedglas,

  3. rozwiązań marki Scott Fire & Safety – aparatów butlowych, aparatów ucieczkowych, zagrożeń występujących w ciasnych przestrzeniach oraz detekcji gazów.

Po porannych prelekcjach przenieśliśmy się do Centrum Innowacji znajdującym się przy fabryce 3M, którą podobnie jak samo Centrum również mieliśmy okazję zwiedzić. Wszyscy goście byli pod dużym wrażeniem wszechstronności zastosowań produktów 3M oraz nowinek technologicznych używanych podczas procesów produkcyjnych.

Na sam koniec uczestniczyliśmy w pokazie symulacji ewakuacji po wypadku na wysokości. Pokaz niesamowicie zadziałał na nasze wyobraźnie i uświadomił nam ilość czyhających wokół zagrożeń podczas wykonywania takich prac. Symulacja odbyła się w najnowocześniejszym w Europie Centrum Szkoleniowym CTC przeznaczonym między innymi właśnie do prac wysokościowych.

Te dwa dni to był naprawdę dobrze spędzony czas. Zobaczcie, jak one wyglądały:

O AUTORZE
Dział Produktów BHP i Pracy na Wysokości
Gdaniec Justyna
tel. 52 325 80 22
kom. 600 477 660
Napisz email
Zadaj pytanie