Poszlifowane na Szlifomanii

Poszlifowane na Szlifomanii

W dniu 17 maja br. firma Horus wraz z koncernem 3M gościła zaproszone firmy na Szlifomanii – spotkaniu fachowców z branży obróbki metalu tj. spawania i szlifowania. Celem przewodnim było szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne zapoznanie się z najnowszymi innowacyjnymi technologiami, pozwalającymi na efektywne dobranie materiałów do danej technologii.

Cieszymy się, że tak dużym zainteresowaniem ze strony przybyłych firm stało się wydarzenie, które polegało na wymianie doświadczeń. Szlifomania bowiem to nie tylko okazja do prezentacji – bądź co bądź – innowacyjnych technologii 3M, ale także szansa na wartościowe rozmowy branżowe oraz zawiązanie biznesowych relacji.

Szlifomania

Dzięki możliwości zapoznania Państwa z materiałami ściernymi 3M Cubitron II oraz Scotch-Brite, poprzez wykonanie własnoręcznie skrzynki narzędziowej powyższymi materiałami, mogliśmy pokazać, jak ważny jest dobór odpowiedniej technologii do konkretnego zadania. Oczywiście, wiele rzeczy można wykonać „po swojemu” lub tym, co ma się akurat pod ręką, ale będąc przygotowanym sprzętowo i merytorycznie, obróbkę przeprowadzimy po prosty lepiej – szybciej i dokładniej.

Szlifomania

Szlifomania już za nami. Te 5 godzin z Wami i dni poświęcone na przygotowania utwierdziło nas w przekonaniu, że to wszystko ma sens. Potwierdziło się, że tego typu impreza to strzał w dziesiątkę!

Szlifomania

Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo, a jednocześnie zachęcamy firmy, które nie mogły przybyć, do następnego spotkania, o którym Państwa powiadomimy zawczasu.

Pozostańmy w kontakcie i do zobaczenia!

autor: Wojtek Tamborski

O AUTORZE
Dział Materiałów Ściernych i Napraw Blacharsko-Lakierniczych
Tamborski Wojciech
tel. 52 325 80 27
kom. 604 761 889
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane