Wyższy poziom bezpieczeństwa - szkolenia

Wyższy poziom bezpieczeństwa - szkolenia

Żyjemy w czasach, gdzie postęp technologiczny jest na bardzo wysokim poziomie, wyższym niż kiedykolwiek wcześniej. Często bywa tak, że przepisy dotyczące ochrony zdrowia czy nawet życia, realnie nie nadążają za wdrożonymi technologiami w przedsiębiorstwie. Dlatego dziś, na pracownikach służby bhp spoczywa ogromna odpowiedzialność, odpowiedzialność większa niż kiedykolwiek wcześniej.

Firma Horus od 15 lat zajmuje się działalnością wdrożeniowo-handlową, bazując na współpracy z takimi koncernami jak – 3M i Brady.

Wykorzystując zdobytą wiedzę i ogromne doświadczenie możemy zaoferować naszym klientom również usługi w zakresie doradczo-szkoleniowym. Specjalizujemy się w takich obszarach jak ochrona pracy, w tym: ochrona indywidualna, kontrola przepływu energii oraz doradzamy jak dostosować odzież roboczą do warunków pracy.

LOCKOUT

Zabezpieczenia LockOut

Zacznijmy od kontroli źródeł energii – system lockout oparty jest na fizycznych zabezpieczeniach, których producentem jest firma Brady. Lockout to planowo prowadzone działanie, które obejmuje odłączanie energii zasilającej od urządzeń przemysłowych i maszyn na czas wykonywania na nich prac konserwacyjnych lub naprawczych. Lockout ostrzega operatorów przed ponownym włączeniem, dopóki blokada nie zostanie zdjęta.

BHP – w zakresie ochrony indywidualnej

Półmaski

Drugi temat to ochrona indywidualna – oparta na rozwiązaniach firmy 3M. W tym punkcie chodzi o identyfikacje zagrożeń w miejscu pracy oraz dobór odpowiednich zabezpieczeń, aby te zagrożenia wyeliminować.

BHP – w zakresie odzieży ostrzegawczej, ochronnej

Odblaski

Temat trzeci szkoleń – to doradztwo w zakresie odzieży roboczej w kontekście materiałów odblaskowych oraz włóknin ocieplających. Który obejmuje – rodzaje i dobór materiałów odblaskowych w konkretnych warunkach pracy. Przepisy regulujące. Czynniki związane z poziomem ryzyka w kontekście normy PN-EN ISO 20471. Jakie użytkownik odzieży powinien stawiać wymagania producentowi. Ponadto normy dotyczące ciepłochronności odzieży roboczej oraz dobór odpowiednie gramatury włókniny ocieplającej.

Wielu klientów już nam zaufało. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty, wówczas Państwo sami zdecydujecie o potrzebie przeprowadzenia szkolenia bądź nie. Prezentacja ofertowa szkoleń obejmująca szczegóły jest całkowicie bezpłatna.

autor: Piotr Głowski

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane