KONTROLA I OZNACZANIE NIEBEZPIECZNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

W dzisiejszych czasach słowo bezpieczeństwo, w kontekście prowadzenia biznesu, pojawia się niezwykle często. Dzieje się tak dlatego, że jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie mogą mieć miejsce w naszej firmie i przydarzyć się naszym pracownikom. Niestety, często mimo tej świadomości brakuje nam wiedzy i narzędzi, aby tym zagrożeniom zapobiegać w efektywny sposób, taki który będzie jednocześnie korzystny dla pracownika oraz uzasadniony ekonomicznie dla przedsiębiorstwa. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu „Wyższy poziom bezpieczeństwa”.

Szkolenie to jest odpowiedzią na coraz częściej pojawiające się problemy z zapewnieniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie w przedsiębiorstwie. Szkolenie składa się z tematycznie różnych modułów, które razem tworzą spójny system zapewniający rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa osobistego pracowników, kontrolowania niebezpiecznych źródeł energii, czy prawidłowego oznaczania ciągów komunikacyjnych i przepływu energii. Rozwiązania bazujące na takich markach jak 3M czy Brady są gwarantem najwyższej jakości. Szkolenie przeznaczone jest dla kadry kierowniczej oraz dla wszystkich pracowników chętnych pogłębiać swoją wiedzę.

Nasze rozwiązania chronią Wasze życie

Moduł - 1
Kontrola i oznaczanie niebezpiecznych źródeł energii.

Kontrola i oznaczanie niebezpiecznych źródeł energii

Każdego roku tysiące pracowników traci życie lub odnosi obrażenia w trakcie przeprowadzania napraw maszyn lub urządzeń przemysłowych. Wiele z tych wypadków spowodowanych jest niekontrolowanym wyzwoleniem energii (elektrycznej, termicznej, kinetycznej, chemicznej, potencjalnej, promieniowania). Nasza firma od kilku lat na terenie całego kraju z powodzeniem zajmuje się wdrożeniami systemów Lockout – Tagout (LOTO), które obejmują pełną lub częściową opiekę związaną z implementacją programu kontroli niebezpiecznych źródeł energii. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz nabyta wiedza pozwalają nam zaprosić Państwa na moduł szkoleniowy poświęcony tej tematyce.

Program modułu - 1

  1. 1 prowadzenie do systemu Lockout-Tagout (LOTO)
  2. 2 Przepisy prawne, regulacje, zalecenia
  3. 3 Zasady wdrożenia LOTO
  4. 4 Organizacja pracy z systemem LOTO
  5. 5 Przegląd wyposażenia Lockout-Tagout
  6. 6 Oznaczenia jako element poprawy bezpieczeństwa
 

DODATEK:

  • Sorbenty polipropylenowe
Zapisz się, aby otrzymać od nas darmowy katalog szkoleniowy:
ZAPISZ SIĘ
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email

Nasza wizja:

Być preferowanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez partnerskie relacje z naszymi klientami.

KONTAKT

Siedziba: 52 325 80 35
Napisz do nas

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

NEWSLETTER

Siedziba firmy
86-050 Solec Kujawski
ul. Unii Europejskiej 33
woj. kujawsko-pomorskie
Biuro handlowe
64-920 Piła
ul. Okrzei 18
woj. wielkopolskie