Piękniej żyć

Piękniej żyć

Urząd Gminy w Barcinie wykorzystał taśmę 3M 8910 do uszycia sukienki dla anioła. Materiał odblaskowy przyczynił się do stworzenia anioła na potrzeby spektaklu pt. „Prezent na święta”. Przedstawienie zostało wystawione podczas Gali Przyjaźni w ramach projektu „Piękniej żyć” w dniu 03.12.2015 r.

Projekt „Piękniej żyć…” jest współfinansowany z dotacji otrzymanej w ramach Programu Ministra Pracy i Polityki Społecznej „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” edycja 2015 – informuje pani Beata Wyszyńska, Główny Specjalista ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych i promocji.

Materiały odblaskowe

Jak widać materiały odblaskowe to nie tylko kamizelki, ochrona osobista w pracy i spełnianie wymogów BHP, ale również styl i moda. Odblaski poczynają sobie coraz lepiej i miejmy nadzieję, że już niedługo z gal, konkursów i wybiegów – w pełni „blasku” – śmiało wkroczą na ulice naszych miast.

Materiały odblaskowe na dobre zadamawiają się nie tylko w świadomości ludzi, ale także ich szafach. Oby już niedługo można było założyć kurtkę lub inną część ubioru opracowaną przez znanego projektanta i z poczuciem bycia pięknym i eleganckim, a także bezpiecznym – bo bardzo dobrze widocznym – wyjść z domu, choćby na zwykły spacer i cieszyć się pogodą i widokiem.

Materiały odblaskowe

autor: Oskar Saja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane