Po finale akcji Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny

Po finale akcji Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny

Kolejne 300 kamizelek odblaskowych dla bydgoskich przedszkolaków

Dwa tygodnie temu zakończyła się II edycja akcji „Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny” przygotowanej przez firmę Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe. Wzięło w niej udział kolejnych 6 przedszkoli publicznych z naszego miasta. Przedszkolaki, oprócz wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu pieszych, zostały obdarowane odblaskowymi upominkami, a na ręce dyrektorów placówek zostało przekazanych 300 kamizelek odblaskowych najwyższej jakości od organizatora akcji.

W organizację akcji „Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny” włączyła się Komenda Miejska Policji oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Bydgoszczy, a honorowym patronatem, akcję objął Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Przez około 2 miesiące trwania akcji, dzieci brały udział w zajęciach edukacyjnych oraz przygotowały prace plastyczne w tematyce dotyczącej bezpieczeństwa i widoczności pieszych na drodze. Podczas finału, wszystkie przedszkola zaprezentowały się w występach artystycznych i dały popis swojej wiedzy w quizach specjalnie przygotowanych na zakończenie akcji.

Kamizelki odblaskowe zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby akcji „Bądź Widoczny – Bądź Bezpieczny”. Jako organizator zadbaliśmy, aby były miłe dla oka, łatwe w zakładaniu i co najważniejsze, zapewniały maximum widoczności.

Poniżej kilka zdjęć z finału oraz krótki materiał filmowy (21.11.2012)

Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny

 Bądź Widoczny Bądź BezpiecznyBądź Widoczny Bądź Bezpieczny

Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny

autor: Łukasz Wilk

O AUTORZE
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane