Taśmy biurowe Scotch

Taśmy biurowe Scotch

Taśmy biurowe Scotch

Było o karteczkach samoprzylepnych Post-it, to teraz parę informacji na temat taśm biurowych marki Scotch. W jakim biurze nie ma potrzeby używania taśm klejących? W jakim domu nie ma sytuacji, że nerwowo szukamy czegoś, aby zapakować prezent? Szeroki wybór taśm Scotch ułatwi nam pracę w biurze oraz w codziennym życiu.

Jednym z najczęściej stosowanych rodzajów taśm biurowych, są taśmy typu Magic. Charakteryzują się one „mleczną” barwą, która po naklejeniu staje się przeźroczysta. Wystarczy dobrze docisnąć materiał do podłoża.

Scotch Magic

ZOBACZ PRODUKTY

 Kolejnym rodzajem są taśmy przeźroczyste. Doskonale nadają się do prac, gdzie liczy się estetyka i jak najmniejsza zauważalność. Doskonale nadają się do pakowania mniejszych paczek, sklejania kartek, czy doklejania najróżniejszych elementów. Osobno chciałbym wspomnieć o taśmie dwustronnej, która znakomicie nadaje się do wklejania zdjęć do albumów, przygotowywania zaproszeń, czy kartek z życzeniami.

Scotch przeźroczyste

ZOBACZ PRODUKTY

Na koniec, chyba najpopularniejsze taśmy w wielu firmach, a mianowicie taśmy pakowe. Przeznaczone do klejenia małych, średnich i dużych paczek. Mocny klej zapewnia solidne przygotowanie towaru do wysyłki. Paczka zawsze dotrze w całości.

Taśmy pakowe 371

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Łukasz Wilk

O AUTORZE
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane