Nowy dozownik do zatyczek 3M One Touch Pro

Nowy dozownik do zatyczek 3M One Touch Pro

Firma 3M postanowiła unowocześnić dostępny od wielu lat na rynku dozownik do zatyczek One Touch i wprowadziła nowy podajnik oznaczony symbolem One Touch Pro.

Dozownik jest wykonany z wytrzymałego materiału ABS i wyposażony w podnoszącą jego trwałość powlekaną proszkowo stalową płytę. Nowością w stosunku do poprzedniej wersji jest to, że dozownik został przeznaczony do użytkowania nie tylko wewnątrz budynków, ale również i na zewnątrz.

Dozownik można zawiesić na ścianie lub postawić, a dodatkowa osłona chroni wkładki przed deszczem i wiatrem.

Dozownik jest skonstruowany w prosty sposób, wystarczy jeden obrót pokrętła, aby w ręku znalazła się wkładka.

Zakup dozownika zwraca się bardzo szybko, bo zatyczki pakowane w opakowania zbiorcze z przeznaczeniem do dosypywania do butli dozowników są znacznie tańsze od zatyczek, gdzie każda para pakowana jest w osobny kartonik.

Dozownik zauważalnie odciąża również osobę, która musiała wcześniej te zatyczki za każdym zapotrzebowaniem wydawać zainteresowanym pracownikom.

One Touch Pro

Zamontowane tego typu dozowniki w wejściach do hal produkcyjnych sprawiają, że firma wygląda bardzo profesjonalnie. Ma to znaczenie, zwłaszcza gdy chcemy zrobić dobre wrażenie na oprowadzanych po zakładzie gościach.

Dozownik jest sprzedawany bez zatyczek.

Za pierwszym razem należy zakupić zatyczki z plastikową butlą, potem można już kupować tańsze zatyczki w opakowaniach zbiorczych.

Zatyczki przeciwhałasowe do dozowników i inne wkładki firmy 3M znajdziesz w poniższym linku.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Tomasz Rychlewski

O AUTORZE
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane