Nowa seria półmasek 6500

Nowa seria półmasek 6500

Półmaski wielokrotnego użytku serii 6500 zostały zaprojektowane z myślą o ciężkim i brudnym środowisku pracy. Półmaski są dostępne w wersji standardowej oraz nieco droższej QL – Quick Latch Drop. Opcja Quick Latch umożliwia szybkie i wygodne wypinanie półmaski, kiedy musimy często przemieszczać się z i do strefy zagrożenia dla dróg oddechowych.

Półmaski są wyposażone w bagnetowy system mocowania elementów oczyszczających i dostępne są w trzech rozmiarach – S, M, L. Do tej półmaski producent oferuje szeroki wachlarz filtrów na pyły i pochłaniaczy na szkodliwe opary, umożliwiających pracę w różnorodnych, szkodliwych warunkach. Złącze bagnetowe jest identyczne, jak w półmaskach serii 6000 i 7500, co oznacza, że wszelkiego rodzaju popularne na rynku filtry i pochłaniacze 3M pasują również do tej nowej serii.

półmaski serii 6500

Istotne cechy:

  • regulowana więźba nagłowia z mechanizmem szybkiego opuszczania półmaski – tylko wersja QL,
  • silikonowe uszczelnienie twarzy, które zapewnia wysoki poziom komfortu dzięki miękkiemu, ale też i pewnemu zabezpieczeniu,
  • możliwość dopasowania wielu elementów oczyszczających,
  • formowany design o niskim profilu ułatwia czyszczenie półmaski, zapewnia mniej części oraz szczelin,
  • specjalna obudowa zaworu wydechowego kieruje wydychane powietrze oraz wilgoć w dół,
  • półmaska jest specjalnie wyważona i zapewnia mniejsze opory przy oddychaniu.

Powyższe półmaski spełniają normy unijne EN140:1998 oraz wymogi zgodne z dyrektywą 89/686/EEC, tym samym posiadają oznakowanie CE.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Tomasz Rychlewski

O AUTORZE
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane