Zarejestruj się
Nowa przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9002NC
z filtrem spawalniczym i nagłowiem

 • Przedsiębiorcza Sprzedaż w kontekście materiałów odblaskowych i włóknin ocieplających

  dodany dnia: 2018-11-07

  Rynek odzieży roboczej w Polsce jest rynkiem trudnym, szczególnie gdy mowa o producentach. Handlowcy, ścigając się w propozycjach cenowych, schodzą do tak niskiego poziomu, że sprzedaż właściwie nie generuje żadnych zysków... a wystarczy przecież spojrzeć na sprawę nieco inaczej.

 • Inspekcja sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości

  dodany dnia: 2018-10-24

  Posiadamy uprawnienia do inspekcji sprzętu stosowanego do prac na wysokości, m.in. uprzęży, linek bezpieczeństwa, taśm stanowiskowych, karabinków, hełmów, lin itp. Inspekcji dokonujemy u siebie w firmie po nadesłaniu czystego sprzętu. W specjalnych przypadkach możliwa jest inspekcja u klienta. Wystawiamy niezbędną dokumentację.

 • Zabezpieczenie narzędzi przed upadkiem z wysokości, cz. 2

  dodany dnia: 2018-10-17

  Chroniąc narzędzia, zwiększasz bezpieczeństwo swoich pracowników – wybierz produkty 3M Python Safety, które Ci w tym pomogą. Ich zastosowanie wpływa nie tylko na zminimalizowanie prawdopodobieństwa urazów, ale także zabezpiecza sprzęt przed zniszczeniem i zapobiega zgubieniu narzędzi w miejscu wykonywanej pracy.

 • Robocza odzież zimowa dla wymagających

  dodany dnia: 2018-09-19

  Jeszcze niedawno pracownicy, którzy wykonywali swoje obowiązki na otwartej przestrzeni, zmagali się z falą upałów, odnotowano nawet tragiczne skutki tak wysokiej temperatury. Aby nie narażać zdrowia pracowników w okresie zimowym, już teraz warto zastanowić się jakie parametry powinna spełniać taka odzież.

 • Zabezpieczenie narzędzi przed upadkiem z wysokości, cz. 1

  dodany dnia: 2018-08-29

  Większość z nas ma świadomość ochrony osób przed upadkiem z wysokości. Nie wszyscy jednak stosują się do zaleceń i wymagań na danym stanowisku pracy i nie są w pełni wyposażeni w odpowiedni sprzęt. Niestety prawie nikt nie wie, że zabezpieczone powinny być również narzędzia, z których korzysta się na co dzień.

 • Wyróżnij się. Bądź aktywny!

  dodany dnia: 2018-08-08

  Na polskim rynku pojawił się nowy produkt – folia odblaskowa C790 Carbon Black. Jest to folia termotransferowa, która ma intensywny czarny odcień w świetle dziennym, natomiast w warunkach o ograniczonej widoczności pod wpływem źródła światła materiał świeci jasnym odbitym światłem.

 • Czapki ochronne w ofercie 3M

  dodany dnia: 2018-07-19

  W związku z pozyskaniem przez firmę 3M firmy Scott Safety i wcieleniem jej w swoje struktury, w naszej ofercie pojawił się szereg nowych produktów. Są to między innymi czapki ochronne. Poniżej krótka charakterystyka najbardziej popularnych modeli. Przyjrzyjmy się im, bo niosą ze sobą całkiem ciekawe możliwości.

 • Włóknina ocieplająca Thinsulate - lekka, puszysta, komfortowa

  dodany dnia: 2018-06-27

  Praca na otwartej przestrzeni w naszym klimacie szczególnie w sezonie od jesieni do wiosny nie należy do najprzyjemniejszych. W związku z tym rynek stawia wymagania, a przedsiębiorcy przywiązują coraz większą wagę do tego, w co ubrani są ich pracownicy i jakie parametry ciepłochronne ma ta odzież.

 • Rusztowanie a praca na wysokości

  dodany dnia: 2018-06-13

  Pracą na wysokości w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy z późn. zm. jest praca wykonywana na powierzchni znajdującej się na wysokości co najmniej 1,0 m nad poziomem podłogi lub ziemi.

 • Praca na wysokości - mobilny punkt kotwienia 3M DBI-SALA

  dodany dnia: 2018-05-09

  W ofercie 3M działu BHP Fall Protection, oprócz najbardziej popularnych mocowanych na stałe punktów kotwienia istnieje jeszcze alternatywa w postaci mobilnego punktu kotwienia.

Pozycji 1 do 10 z 212 Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Pokaż na stronę