Zarejestruj się

 • Paski samoprzylepne Command

  dodany dnia: 2013-08-20

  Test z banknotem

  Samoprzylepne paski 3M Command to produkty, które znajdują zastosowanie w każdym domu. Dają możliwość montowania na ścianach najróżniejszych przedmiotów bez wiercenia otworów i niszczenia powierzchni. Szeroka gama haczyków pozwala wieszać akcesoria kuchenne, czy łazienkowe oraz mocować kable na ścianach. Dzięki paskom powiesimy obrazy, zegary i plakaty. Wszystko to możwemy w dowolnym momencie zdemontować, nie pozostawiając śladów.

 • Zakładki indeksujące 3M Post-it

  dodany dnia: 2011-08-26

  Ułatwij sobie prace w biurze i domu

  Często spotykamy się z problemem szybkiego i wyraźnego oznaczenia interesującego nas fragmentu tekstu lub danych na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, informacja taka może nam uciec w natłoku informacji. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są  zakładki indeksujące Post-it®. Dzięki nadrukowi znajdującemu się na zakładkach Post-it® można zwrócić uwagę na ważne części dokumentu, strzałka nadrukowana na zakładce precyzyjnie wskazuje informację która ma przyciągając wzrok czytelnika w konkretne miejsce.

 • Taśmy biurowe Scotch

  dodany dnia: 2011-03-31

  Taśmy biurowe Scotch

  Było o karteczkach samoprzylepnych Post-it, to teraz parę informacji na temat taśm biurowych marki Scotch. W jakim biurze nie ma potrzeby używania taśm klejących? W jakim domu nie ma sytuacji, że nerwowo szukamy czegoś, aby zapakować prezent? Szeroki wybór taśm Scotch ułatwi nam pracę w biurze oraz w codziennym życiu.

 • Napisz i przyklej - karteczki samoprzylepne 3M Post-it

  dodany dnia: 2011-02-11

  Karteczki samoprzylepne 3M Post-it

  Każdy z nas ma w codziennym życiu takie sytuacje, że potrzebuje „szybko” coś, na czym mógłby zapisać informację. Najlepiej jeszcze, gdyby tę informację można by umieścić w takim miejscu, gdzie będziemy mogli łatwo do niej wrócić i co najważniejsze, żeby przypadkiem nie zginęła, gdzieś wśród całej masy papierów i ogólnego „biurkowego bałaganu”.

  Doskonałym rozwiązaniem są karteczki samoprzylepne Post-it.

Pozycji 1 do 4 z 4 Pokaż na stronę