Zarejestruj się

 • Akademia Horusa we Włocławku!

  dodany dnia: 2016-11-16

  Działalność edukacyjno-szkoleniowa naszej firmy doprowadziła do kolejnych ciekawych wydarzeń. Jednym z nich było spotkanie naszej Akademii z uczniami oraz ludźmi biznesu we Włocławku. Dzięki współpracy z Centrum Kształcenia Praktycznego i dyrektorowi Jackowi Olszewskiemu cały event mógł się odbyć w doskonałych warunkach i w świetnej atmosferze.

 • Badanie dopasowania ochronnika słuchu systemem 3M Dual EarFit

  dodany dnia: 2016-03-01

  Chcąc być pewnym, że pracownicy mają zapewnioną ochronę słuchu, której potrzebują, należy poznać ich indywidualny wskaźnik tłumienia (ang. Personal Attenuation Rating). Wkładki lub nauszniki przeciwhałasowe nawet o najwyższym poziomie redukcji hałasu nie zapewnią wymaganej ochrony, jeśli nie są poprawnie dobrane lub źle noszone. Wyniki pozyskane z badania wskaźnikiem PAR pozwolą uzyskać 100% pewności o właściwym dopasowaniu ochronników słuchu.

 • Efektywność i bezpieczeństwo w procesach obróbki stali

  dodany dnia: 2016-01-01

  Zarówno stal nierdzewna jak i stal czarna, poddawane są ciągłym procesom takim jak cięcie, szlifowanie, polerowanie, czy satynowanie. Nadajemy im różne struktury, usuwamy spawy, a także czyścimy. We wszystkich tych czynnościach liczy się czas i efektywność wykonania, co składa się na ostateczne koszty operacji. Podczas tego warsztatu przekonacie się Państwo, jak na bazie technologii i produktów 3M, możemy poprawić jakość pracy, skrócić czas poszczególnych procesów i zaoszczędzić na zakupie materiałów. W dodatku wszystkiego doświadczycie własnymi rękoma, testując proponowane rozwiązania.

 • Ochrona indywidualna osób

  dodany dnia: 2016-01-01

  W dzisiejszych czasach słowo bezpieczeństwo, w kontekście prowadzenia biznesu, pojawia się niezwykle często. Dzieje się tak dlatego, że jesteśmy świadomi zagrożeń jakie mogą mieć miejsce w naszej firmie i przydarzyć się naszym pracownikom. Niestety, często mimo tej świadomości brakuje nam wiedzy i narzędzi, aby tym zagrożeniom zapobiegać w efektywny sposób, taki który będzie jednocześnie korzystny dla pracownika oraz uzasadniony ekonomicznie dla przedsiębiorstwa. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu „Wyższy poziom bezpieczeństwa”.

 • Kontrola i oznaczanie niebezpiecznych źródeł energii

  dodany dnia: 2016-01-01

  W dzisiejszych czasach słowo bezpieczeństwo, w kontekście prowadzenia biznesu, pojawia się niezwykle często. Dzieje się tak dlatego, że jesteśmy świadomi zagrożeń jakie mogą mieć miejsce w naszej firmie i przydarzyć się naszym pracownikom. Niestety, często mimo tej świadomości brakuje nam wiedzy i narzędzi, aby tym zagrożeniom zapobiegać w efektywny sposób, taki który będzie jednocześnie korzystny dla pracownika oraz uzasadniony ekonomicznie dla przedsiębiorstwa. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu „Wyższy poziom bezpieczeństwa”.

Pozycji 1 do 5 z 5 Pokaż na stronę