Zarejestruj się

 • Inwestycja Nowa Siedziba - etap 2

  dodany dnia: 2018-09-25

  Prace budowlane posuwają się naprzód w zadawalającym tempie. Powstają już konstrukcje stalowe i rosną ścianki budynku administracyjnego. Trzeba już planować układ pokoi i rozłożenie gniazdek prądowych i mediowych :) Najlepiej sami zobaczcie na kilku zdjęciach jak to wygląda.

 • Inwestycja Nowa Siedziba - etap 1

  dodany dnia: 2018-08-08

  Stało się! Po kilku latach wyczekiwania i poszukiwań gruntu - mamy to :) Nasza firma rozpoczęła proces inwestycyjny, którego finałem będzie nowa siedziba w Solcu Kujawskim. Tak - wyprowadzamy się z Bydgoszczy, ale tylko trochę dalej. Cały proces rozpoczął się już jesienią ubiegłego roku kiedy to rozpoczęliśmy procedurę dołączenia do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (PSSE).

 • Miniaturowi goście z 3M

  dodany dnia: 2018-06-28

  Nieoczekiwanie u naszego progu zawitali niewielcy, acz radośni przybysze – „trzyemowskie” maskotki. Miś w pomarańczowym kombinezonie w obstawie dwóch drewnianych kolegów (chyba bliźniaków). Nazwijmy ich pan Blue i pan White. Niewiele mówiąc – właściwie milcząc – weszli do środka…

 • Wielki Wyścig Łodzi Butelkowych - Ster na Bydgoszcz 2018

  dodany dnia: 2018-06-25

  Kolejny rok i kolejny wyścig na łodziach zbudowanych z butelek. W naszej historii odnotowywaliśmy już zwycięstwa w tych zawodach i to trzykrotnie. Tym razem nadzieje również były spore, tym bardziej że konstrukcja łodzi wydawała się bardzo dynamiczna. Koniec końców taka raczej była. Trening pokazał, że jest dobra sterowność, jest prędkość i jest stabilność. No i na mecie miejsce nr 6 na 18 zespołów, ale po kolei.

 • Poszlifowane na Szlifomanii

  dodany dnia: 2018-05-29

  W dniu 17 maja br. firma Horus wraz z koncernem 3M gościła zaproszone firmy na Szlifomanii – spotkaniu fachowców z branży obróbki metalu tj. spawania i szlifowania. Celem przewodnim było szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne zapoznanie się z najnowszymi innowacyjnymi technologiami, pozwalającymi na efektywne dobranie materiałów do danej technologii.

 • Zapraszamy na Szlifomanię do Bydgoszczy!

  dodany dnia: 2018-05-04

  Firma Horus we współpracy z koncernem 3M ma przyjemność zaprosić Państwa na Szlifomanię, która odbędzie się 17 maja 2018 r. w hotelu Best Inn przy ul. Łochowskiej 69 w Bydgoszczy.

 • Etyczna firma 2018

  dodany dnia: 2018-04-03

  Niezależnie od tego, czy kieruje się międzynarodową korporacją, czy małą, rodzinną firmą warto dokładać największych starań, by podejmując każdą decyzję w firmie zachowywać się fair wobec pracowników, partnerów biznesowych, klientów, inwestorów czy urzędników. Udowodniło to 28 firm, które w poprzednich trzech edycjach konkursu podzieliły się z nami swoimi najlepszymi praktykami dotyczącymi uczciwego prowadzenia działalności i zdobyło tytuł Etycznej Firmy.

 • Horus w gronie AHK

  dodany dnia: 2018-03-19

  Z początkiem 2018 roku staliśmy się członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK).

 • Konferencja: Bezpieczna i świadoma praca na wysokości

  dodany dnia: 2017-10-12

  W miniony wtorek w siedzibie 3M we Wrocławiu odbyła się druga konferencja działu rozwoju i badań 3M, poświęcona tematyce bezpiecznej i świadomej pracy na wysokości. My jako przykładni partnerzy 3M na tej konferencji oczywiście się znaleźliśmy (jako goście). Wydarzenie składało się z serii krótkich wystąpień specjalistów, pokazów ratownictwa na wysokości oraz odwiedzin nowego Centrum Szkoleniowego 3M.

 • Szlifomania, czyli warsztaty w 3M

  dodany dnia: 2017-08-08

  27 lipca w 3M we Wrocławiu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Szlifomanii”, gdzie specjaliści z 3M wyszli naprzeciw powszechnie spotykanym ograniczeniom w procesach obróbki ściernej oraz zaprezentowali najbardziej innowacyjne rozwiązania w branży, wykorzystujące rewolucyjne technologie 3M Cubitron II i 3M Scotch-Brite.

Pozycji 1 do 10 z 36 Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Pokaż na stronę