3M MRX21AWS6 PELTOR WS ALERT XPI Ochronniki słuchu z radiem FM

Uzyskaj darmową dostawę Do darmowej dostawy brakuje jeszcze
1 230,00 zł brutto w twoim koszyku
1 724,32 zł netto
2 120,91 zł brutto
- +
Dostępność: Brak na magazynie
Producent: 3M

Ochronniki PELTOR WS ALERT XPI to zaawansowane nauszniki, które nie tylko zabezpieczają użytkownika od niebezpiecznie wysokiego hałasu, ale także umożliwiają swobodną komunikację, bez odrywania rąk od pracy.

Za pomocą technologii Bluetooth MultiPoint to nauszników podłączymy (sparujemy) jedno lub dwa dowolne urządzenia, po które już nie będziemy musieli sięgać, aby prowadzić rozmowę.

Za wysoką jakość tego, co mówimy odpowiada mikrofon z filtrem przeciw trzaskom, tak abyśmy nawet w bardzo głośnym warunkach byli dobrze zrozumiani.

Ochronniki posiadają regulowany poziom tłumienia (do 82 dB) oraz przełącznik umożliwiający podsłuchanie otoczenia. Wszystko, aby jak najlepiej być zorientowanym w sytuacji, jaka ma miejsce wokół nas.

Nauszniki pozwalają słyszeć sygnały ostrzegawcze, nadjeżdżające pojazdy oraz pracujące w pobliżu maszyny, co znacząco zwiększa nasze bezpieczeństwo, zachowując jednocześnie potrzebną ochronę słuchu.

Ponadto nauszniki mają wbudowane radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji i możliwością zapisania 4 ulubionych.

Ochronniki informują sygnałem dźwiękowym o niskim stanie naładowania baterii oraz same się wyłączają po 4 godzinach bezczynności. Zabezpieczono je przed potem, a ich gąbki są wymienialne.

WARIANT PRODUKTU

3M MRX21AWS6 PELTOR WS ALERT XPI Ochronniki słuchu z radiem FM
3M MRX21AWS6 PELTOR WS ALERT XPI Ochronniki słuchu z radiem FM
Brak na magazynie
1 724,32 zł2 120,91 zł