Nowa drukarka od Brady - BMP 21-PLUS

Nowa drukarka od Brady  - BMP 21-PLUS

Trwała na zewnątrz, inteligentna wewnątrz

Drukarka BMP 21 PLUS to najnowszy owoc aktywności inżynierów z Brady. Popularny model przenośnej drukarki BMP21 doczekał się pewnego rodzaju „liftingu”. Nowy design to nie tylko zmieniony kolor, ale również gumowe elementy, dzięki czemu wzmocniona obudowa jest wytrzymała na upadki. Drukarka może pracować zasilana poprzez zwykłe baterie AA lub z wydajną baterią litowo-jonową, do wielokrotnego ładowania.

BMP21 PLUS zachowała funkcje i właściwości swojej poprzedniczki. Podobnie do poprzednika pozwala na zadruk różnych materiałów konfekcjonowanych we wstęgach ciągłych o szerokości od 6 do 19 mm, które bezpośrednio po aplikacji dają możliwość wykonania etykiet do oznaczeń przewodów, kabli czy powierzchni płaskich.

Drukarka BMP 21 Plus Brady

Oprócz znanych wszystkim dotychczasowym użytkownikom etykiet samolaminujących, czy uniwersalnych wstęg winylowych, BMP21 PLUS daje możliwość wydruku etykiet owijanych na kable w postaci flag, etykiet na listwy zaciskowe, panele krosowe. Wśród występujących już wstęgach poliestrowych dodano również rozmiar o szerokości 6,35 mm. Wzbogacono również pamięć drukarki, dzięki czemu zawiera 104 symbole elektryczne, bezpieczeństwa, telekomunikacyjne oraz ułatwiające zorganizowanie przestrzeni domowej.

Drukarka BMP 21 Plus Brady

Z pewnością istotną informacją jest również fakt, iż materiały z poprzedniczki są kompatybilne z nową drukarką, tak więc wachlarz możliwości związany z drukiem poszczególnych etykiet jest dostępny dla obu drukarek. Podobnie jest również z akcesoriami dostępnymi w ofercie (zasilacz, futerał, magnesy).

autor: Marcin Sobczyk

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Dział Zabezpieczenia Miejsca Pracy
Błaszczyk Marcin
kom. 692 455 177
Napisz email
Solec Kujawski
Zadaj pytanie
* pola wymagane