Folie do dekoracji szkła 3M Fasara

Folie do dekoracji szkła 3M Fasara

Odmień swoje wnętrza

Folie 3M Fasara to gama produktów przeznaczonych do dekoracji szkła, okien oraz przeszkleń wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki foliom dekoracyjnym na szyby 3M™ Fasara™ można śmiało powiedzieć, że design jest dla wszystkich! Stosując 3M™ Fasara™ folie dekoracyjne, jesteśmy w stanie stworzyć piękne ekrany prywatności oraz architektoniczne obrazy niskim kosztem. 3M™ Fasara™ zmieni wygląd we wnętrzach bez konieczności wymiany okna czy szklanej ściany.

Dodatkowo folie 3M chronią nasze zdrowie oraz wyposażenie wnętrz przed szkodliwymi promieniami UV w 99% i zwiększają bezpieczeństwo, utrzymując szkło w przypadku rozbicia.

Folia Fasara ma ponad 50 ekskluzywnych wzorów, gwarantuje nieskończone możliwości dekoracji i prywatyzacji pomieszczeń.

Fasara

Folie do dekoracji szkła Fasara to seria najwyższej jakości trwałych folii poliestrowych o matowej powierzchni, z fabrycznie zadrukowanym wzorem. Idealnie nadają się do aplikacji prywatyzujących i dekoracyjnych na szybach. Dodatkowo chronią przed rozpryskiwaniem szkła w przypadku rozbicia.

Obszary zastosowania:

  • szklane ścianki działowe, szklane przegrody balkonowe
  • witryny szklane
  • meble szklane
  • architektura szklana

Fasara

Aplikacja jest szybka, prosta i nie wymaga przenoszenia istniejących elementów szklanych w celu wykonania przymiarki przed montażem. Dzięki „aplikacji na mokro” istnieje możliwość repozycjonowania folii przed finalnym zamontowaniem.

autor: Dariusz Szweda

Zadaj pytanie
* pola wymagane