Nowy klej od 3M

Nowy klej od 3M

Rewelacyjny klej kontaktowy

Chciałbym Wam dzisiaj opowiedzieć o nowym, świetnym produkcie 3M, jaki został wprowadzony niedawno do naszego portfolio. Mianowicie jest to klej kontaktowy w sprayu, aplikowany bezpośrednio z butli, która jest dostarczana do klienta. Ta stalowa butla o pojemności 13 litrów (waga pełnej butli to 17 kg), jest zagazowana i po zainstalowaniu węża łączącego wraz z pistoletem dozującym jest gotowa do pracy.

Nie ma potrzeby podłączania się do systemów ze sprężonym powietrzem. Kleju tego można używać w każdym miejscu i w każdej chwili kiedy jest potrzebny. System ten jest bardzo mobilny. Nie ma również konieczności specjalnego czyszczenia ani skomplikowanego zabezpieczania po skończonej pracy. Wystarczy jedynie zakręcić zawór na butli, spuścić ciśnienie z resztkami kleju z węża łączącego i za pomocą dołączanego w obecnej promocji preparatu „Citrus Cleaner” (również puszka w sprayu) oczyścić dyszę pistoletu.

3M 94CA Horus

Jak już wspomniałem wcześniej, jest to klej kontaktowy, więc należy go nanieść na obie powierzchnie przeznaczone do sklejenia. Po kilkuminutowym (1-3 minut w zależności od temperatury otoczenia) odparowaniu rozpuszczalnika, klej jest gotowy do dokonania połączenia elementów. Po wykonaniu krótkiego docisku – najlepiej wałkiem dociskowym – sklejone elementy są gotowe do dalszej obróbki lub montażu. Jak widać, jest to bardzo szybki i mocny klej, który można stosować do bardzo wielu powierzchni, które chcemy trwale połączyć.

Ten system klejący można używać do takich materiałów jak: Laminaty HPL/CPL/melamina, wybranych fornirów czy płyt meblowych, PCV, tworzyw sztucznych, blachy lub gumy itp. Ewidentne zalety, jakie nas odróżniają od konkurencji to bardzo duża wydajność, która sięga 205 m2 powierzchni, którą można powlec klejem z jednej butli, co daje nam najlepszą cenę za m2 połączenia. Można również repozycjonować elementy w pierwszych sekundach po połączeniu. Produkt ten posiada certyfikat GREENGUARD, co ma duże znaczenie dla producentów mebli na rynek zachodni.

3M 94CA Horus

Zachęcam wszystkich do sprawdzenia tego kleju w swoich warunkach produkcyjnych. Jest oczywiście możliwość przeprowadzenia testów na naszym zestawie prezentacyjnym, w Twojej hali lub warsztacie produkcyjnym, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu.

Jak wiele produktów marki 3M, klej ten jest naprawdę wyjątkowy zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i bardzo atrakcyjnej ceny w przeliczeniu za m2 sklejonej powierzchni.

Cały ten system w akcji można obejrzeć poniżej:

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Mirek Jaźwiński

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 32
kom. 602 251 310
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane