Thinsulate w odzieży sportowej

Thinsulate w odzieży sportowej

Poczuj to ekstremalnie!

Cokolwiek robisz, wszędzie tam gdzie liczy się komfort cieplny i swoboda ruchów, włóknina ocieplająca Thinsulate spełni swoje zadanie. Futro, puch i pióra są przykładami doskonałej naturalnej ochrony przed zimnem. Włóknina ocieplająca Thinsulate jest wzorowana na doskonałej termoizolacji płynącej z natury, dodając technologię mikrowłókien.

Zdjęcie termowizyjne ukazuje rozkład temperatur, dzięki któremu możemy zaobserwować izolacje cieplną ubrania. Na zdjęciu poniżej, w kurtce po jej lewej stronie jest zastosowany Thinsulate, widać wyraźnie, że izolacja cieplna jest na wysokim poziomie. Natomiast w prawej stronie ubrania zastosowano zwykłą włókninę ocieplającą, tutaj przenikanie ciepła jest dość wyraźne, wynikiem czego użytkownik będzie miał poczucie dyskomfortu. Podobnie jest w przypadku obuwia. Na przedstawionym zdjęciu tylko w górnej części buta został zastosowany Thinsulate, w tym przypadku użytkownik nie będzie cieszył się poczuciem komfortu cieplnego.

Thinsulate Horus

Unikalne, niezwykle cienkie włókna mikrowłókniny Thinsulate są znacznie cieńsze od większości innych syntetycznych materiałów ocieplających, dzięki czemu skuteczniej zatrzymują powietrze, a przez to skuteczniej izolują. Ponadto mniejszy ciężar w jednostce odzieży gwarantuje większą swobodę ruchu, co w połączeniu z właściwościami oddychalności, powoduje, że Thinsulate jest źródłem optymalnego komfortu.

Thinsulate Horus

POCZUJ – ciepło i wygodę

DZIAŁAJ – zawsze i wszędzie

ŻYJ – pełnią życia bez ograniczeń

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Piotr Głowski

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane