Folia 3M do tynków strukturalnych

Folia 3M do tynków strukturalnych

3M Folia do tynków strukturalnych

Mając do zaaranżowania ścianę, kierujmy się prostymi i efektywnymi rozwiązaniami. Dotyczy to zamieszczenia reklamy, projektowania konkretnego wnętrza bądź powierzchni zewnętrznych. Tego typu możliwości daje jedna z folii 3M.

Łącząc element nadruku pełnobarwnej grafiki z efektem naklejenia na ścianę, uzyskujemy innowacyjne formy aranżacji i reklamy. Folia przeznaczona jest na tynki strukturalne oraz wszelkie nieregularne płaszczyzny. Praca z nią może na początku wydawać się zaskakująca, z powodu jej właściwości.

Gdy zaczynamy aplikować folię – podgrzewamy, dociskamy – ona wręcz „wtapia się”, odwzorowując strukturę powierzchni. Ponadto posiada bardzo mocny, akrylowy klej, dzięki czemu możemy ją aplikować praktycznie na każdą powierzchnię. Nie ma potrzeby wygładzania powierzchni ani instalowania ram, kołków czy systemów mocowań. Jednym słowem – czyste i szybkie zastosowanie.

Folia na tynki strukturalne

Aplikacja tej folii jest odmienna w porównaniu do standardowych folii. W tym przypadku nie posługujemy się raklą. Narzędzia niezbędne do jej montażu to aplikatory w postaci rolek oraz nagrzewnica z regulacją temperatury.

Folia na tynki strukturalne 3M

Sposób aplikacji:

  • W pierwszej kolejności należy wyczyścić powierzchnię czystą szczotką,
  • W zależności od podłoża – zagruntować,
  • Delikatnie przykleić folię do ściany, żeby samoczynnie trzymała się powierzchni,
  • Następnie przystępujemy do aplikacji – wgrzewamy i dociskamy folię płynnym ruchem za pomocą opalarki i aplikatora, od środka do zewnątrz,
  • Po aplikacji można dodatkowo zabezpieczyć krawędzie środkiem 3M 3950 Edge Sealer.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Paweł Błażejewski

O AUTORZE
Dział Konwertingu Materiałów Samoprzylepnych i Bezklejowych
Błażejewski Paweł
kom. 608 690 111
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane