Klej do napraw betonu

Klej do napraw betonu

3M Concrete Repair DP-600SL

Spośród wielu produktów 3M z działu taśm i klejów przemysłowych wybrałem dziś do opisania dla Państwa klej 3M do napraw betonu, który występuje pod nazwą Concrete Repair. W okresie wzmożonych napraw i remontów klej ten jest bardzo dobrym, szybkim i prosty produktem do wypełnienia pęknięć i odprysków posadzek oraz poziomych elementów betonowych.

Dobrze wiemy, że wszystkie większe naprawy na powierzchniach betonowych wiążą się z koniecznością przerwy na produkcji i niepotrzebnymi stratami. Prosta w aplikowaniu tuba z klejem (310 ml) za pomocą zwykłego wyciskacza do mas klejących i uszczelniających to dodatkowy argument ograniczający koszty napraw.

Klej 3M DP-600 SL to samopoziomująca masa poliuretanowa. Miejsce przed wypełnieniem należy dobrze oczyścić z luźnych kawałków betonu i odtłuść. Następnie należy wyciskać tubę, na której końcu znajduje się specjalna dysza do łatwego aplikowania kleju. Już po 5 minutach uzyskujemy wstępną wytrzymałość.

Klej do napraw betonu 3M

Elastyczny poliuretan zapewnia nam ten komfort, że osiąga trwałość większą niż masa betonowa i po okresie 15 minut można już po naprawionej powierzchni przejeżdżać wózkami widłowymi. Kolejną zaletą naszego kleju jest to, że możemy go zastosować na zewnątrz, gdyż nie pęka i nie kurczy się.

Oprócz napraw pęknięć i szczelin możemy zastosować klej 3M Concrete Repair do mocowania połączeń gwintowych i kotew w posadzkach. Po wykonanej naprawie już po 1 godzinie miejsce możemy bez problemu pomalować. Nasz klej nie jest szkodliwy dla osób z nim pracujących, gdyż nie zawiera rozpuszczalników. Jak wiemy, w każdej firmie patrzy się na koszty związane z remontami i wynajęciem wyspecjalizowanej firmy. Stosując nasz klej 3M Concrete Repair, pozbędziemy się tych problemów.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Piotr Hetzig

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Hetzig Piotr
kom. 608 388 279
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane