Drukarka Etykiet Brady BBP33

Drukarka Etykiet Brady BBP33

Brady BBP33 – odkryj nowe możliwości

Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, iż jeden z najnowszych produktów wypuszczonych na rynek przez firmę BRADY oferuje nam rozwiązania, które w tej klasie sprzętu były do tej pory niespotykane. Osoby, które wcześniej miały przyjemność zapoznać się z ofertą BRADY doskonale zdają sobie sprawę z możliwości, jakie dają drukarki i urządzenia sygnowane tym właśnie logo.

Nie inaczej jest tym razem. Model oznaczony jako BBP33, dzięki szerokiej gamie dostępnych materiałów eksploatacyjnych pozwala drukować na etykietach różnego typu i wielkości, wykonanych z różnych materiałów, przez co idealnie sprawdza się przy tworzeniu oznaczeń kabli i przewodów (koszulki termokurczliwe, etykiety samolaminujące), przy zastosowaniach dotyczących bezpieczeństwa (oznaczenia rurociągów, znaki bezpieczeństwa), a także w laboratoriach (etykiety na próbówki, fiolki) oraz przy drukowaniu oznaczeń produktów OEM i sprzętu elektronicznego (tabliczki znamionowe, plomby gwarancyjne).

Drukarka Brady BBP33

Charakteryzując drukarkę BBP33, należy wspomnieć, iż łatwość obsługi dorównuje standardom wyznaczonym przez BRADY, dzięki czemu wymiana kalki barwiącej oraz kaset z etykietami odbywa się sprawnie i szybko, a zastosowanie inteligentnych chipów eliminuje konieczność ręcznej ich kalibracji.

Wspomniana funkcja automatycznej kalibracji etykiet oraz intuicyjna obsługa sprawiają, iż nawet osoby niemające wcześniej styczności z tego typu sprzętem bez problemów poradzą sobie z jego obsługą.

Drukarka sama odczytuje kluczowe informacje dotyczące używanych materiałów i automatycznie formatuje ich rozmiar w oprogramowaniu, pozwala na skrócenie czasu obsługi oraz drukowanie od pierwszej etykiety, co z kolei w zasadzie całkowicie redukuje ilość błędnie zadrukowanych etykiet.

Drukarka Brady BBP33

Reasumując, BBP33 zapewnia bezproblemowe i łatwe w obsłudze drukowanie szerokiej gamy etykiet, dzięki czemu jedna drukarka spełnia praktycznie wszystkie potrzeby związane z identyfikacją i oznaczeniami, a możliwość drukowania od pierwszej etykiety pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze użytkownika.

Zapraszam również do obejrzenia filmiku:

autor: Marcin Sobczyk

O AUTORZE
Etykiety / Blokady / Sorbenty
Sobczyk Marcin
tel. 52 325 80 37
kom. 692 455 177
Napisz email
Studiował na Politechnice Warszawskiej. Od kilku lat prowadzi dział etykiet i blokad przemysłowych. Specjalista w dziedzinie wszelkiego rodzaju oznaczeń, identyfikacji oraz wdrożeń systemów LOTO. Z powodzeniem zajmuje się implementacją programów związanych z kontrolą niebezpiecznych źródeł energii na terenie całej Polski. Do tej pory współpracował z takimi firmami jak Philips Lighting Poland, Mondi Świecie, Rolls-Royce Poland, czy Johnson Controls. W ramach opieki wdrożeniowej przeszkolił blisko 1000 użytkowników systemu Lockout/Tagout.
Zadaj pytanie
* pola wymagane