Pneumatyczna szlifierka pistoletowa 3M 33577

Pneumatyczna szlifierka pistoletowa 3M 33577

W naszej ofercie pojawiła się nowa szlifierka 3M typu Roloc. Powstała z myślą o warsztatach samochodowych z przeznaczeniem do prac związanych z przygotowywaniem pojazdów do lakierowania.

W krótkim czasie okazało się, że niskobudżetowa szlifierka Roloc jest strzałem w dziesiątkę! Zaczęli z niej korzystać wszyscy ci, którzy mieli już styczność z systemem Roloc.

Szlifierka może być używana z rolokami o średnicy 50 i 75mm. Ma płynną regulację obrotów, co umożliwia wykorzystanie w pełni zalet materiałów ściernych 3M z ziarnem Cubitron II. Jest bardzo lekka – waży 0,81 kg, co plasuje ją w czołówce. Jej skromne wymiary – 136 mm wysokości i 122 mm długości – pozwalają dotrzeć w najbardziej skrajne i niedostępne miejsca, aby sprawnie i precyzyjnie wykonać swoje zadanie.

Dodatkowo zadbano o operatora – uchwyt szlifierki został pokryty materiałem 3M Gripping Material, który gwarantuje dobre czucie, nie ślizga się, co poprawia kontrolę nad sprzętem, redukuje wibracje oraz ogranicza hałas.

Głowica szlifierki została zaprojektowana inaczej niż wszystkie – jest nachylona pod kątem 97°, gdzie większość szlifierek ma kąt 90° – jest to dodatkowa zaleta, która umożliwia bardziej swobodne i naturalne ułożenie nadgarstka w czasie pracy.

Zapraszam do wypróbowania tej szlifierki.

Sam system Roloc umożliwia szybką wymianę krążków między aplikacjami za pomocą prostego ruchu – krążek jedną ręką nakręcamy i tak samo możemy go wykręcić. Dyski Roloc 3M są dostępne w wersjach z nasypem z ziarnem Cubitron II w gradacjach od P36 do P120 oraz w wersji włóknin w gradacjach Coarse (CRS), Medium (MED) i Very Fine (VFINE). Ich możliwości zna pewnie każdy, a jeśli nie, chętnie doradzę i dobiorę materiały do konkretnej aplikacji.
 

O AUTORZE
Dział Materiałów Ściernych
Zawadzki Adam
kom. 608 049 082
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane