3M 8067 – taśma uszczelniająca na każdą pogodę

3M 8067 – taśma uszczelniająca na każdą pogodę

Zbliża się okres niskich temperatur na zewnątrz, ale dla taśm 3M to nie jest problem. Mamy dla Was produkt, który poradzi sobie z takimi warunkami. Taśma uszczelniająca 3M™ „All Weather” 8067 to samoprzylepna, wodoodporna membrana stworzona do uszczelniania otworów i ubytków w zewnętrznych ścianach budynków.

Została pokryta klejem akrylowym PSA o bardzo agresywnej lepkości, który przywiera do klejonej powierzchni o wiele lepiej niż standardowe taśmy łączeniowe. Unikalny klej przywiera i pozostaje w miejscu, uszczelniając okna, drzwi i inne otwory.

Sprawdza się zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Odznacza się odpornością na promieniowanie UV aż do 6 miesięcy. Może być aplikowana na powierzchnie bez wykorzystywania podkładów i przygotowania powierzchni. Łączy w szerokim zakresie temperatur od -18°C do 80°C. Przykleja się nawet do mokrych powierzchni.

3M 8067 All Weather

Taśma uszczelniająca 3M™ „All Weather” 8067 została stworzona, by zwiększyć produktywność podczas rozwiązywania najbardziej palących i krytycznych problemów ze szczelnością.

Cienki nośnik (0,13 mm) z powodzeniem dostosowuje swój kształt, uszczelnia obszary dookoła gwoździ i zszywek, zapobiegając przenikaniu wilgoci i wody do wewnątrz. Po odpowiednim zamontowaniu taśma pozostaje niewidoczna w murach lub ramach konstrukcyjnych.

Elastyczny nośnik polimerowy jest bardzo mocny, odporny na przebicie, dziurawienie i rwanie. Świetnie dostosowuje się do krawędzi, kątów i niewielkich powierzchni pod sidingiem.

Przykładowe aplikacje z wykorzystaniem tej taśmy:

  • uszczelnianie otworów okiennych i drzwiowych przed wilgocią w przemyśle budowlanym
  • uszczelnianie połączenia dookoła parapetów, ościeżnic i nadproży czworokątnych okien o konstrukcji drewnianej
  • uszczelnianie przerwy w murze, w obszarach nienależących do konstrukcji dachu jak: progi, odpowietrzniki wentylacyjne, kurki węży i przewody
  • uszczelnianie przestrzeni wokół stolarki otworowej i przepustów w ścianach zewnętrznych budynków

Taśma świetnie się sprawdziła u naszego klienta Kepka Heat Treatment Solutions – lidera rozwiązań do obróbki termicznej – podczas uszczelnienia krawędziowego w piecach tunelowych dla branży Automotive z komorami chillingu (chłodzenia) procesowego.

3M 8067 All Weather

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Hetzig Piotr
kom. 608 388 279
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane