Taśma wytłumiająca 3M 2552

Taśma wytłumiająca 3M 2552

Posiadasz urządzenia, które zbyt głośno pracują? Zamontowane metalowe elementy potrzebują wygłuszenia? A może chcesz zmniejszyć wibracje w swoich produktach? Mam dla Ciebie rozwiązanie – taśmę 3M 2552.

Taśma wyciszająca 3M 2552 to produkt na bardzo miękkiej foli aluminiowej z samoprzylepnym klejem akrylowym o całkowitej grubości 0,38 mm.

3M jak zawsze wyprzedza konkurencję i w taśmie tej zastosował specjalny klej akrylowy o ulepszonej formule, który przekształca energię wibracji na pomijalne ciepło ulegające rozproszeniu.

Wystarczy, że nakleisz ją tylko na 10% docelowej powierzchni, a skutecznie rozwiążesz problem.

Taśmę można aplikować w różnych warunkach, ponieważ ma szeroki zakres optymalnego tłumienia od 0°C do 60°C, a dopuszczalna jest do pracy nawet w temperaturach od -30°C do 80°C.

Nadaje się do stosowania w wielu dziedzinach przemysłu:

  • lotniczego
  • motoryzacyjnego
  • w budownictwie
  • oraz szeroko rozumianej branży napraw i konserwacji

Świetnie sprawdza się na elementach z metalu, które mogą ulec uszkodzeniu w wyniku nadmiernych drgań. Redukuje hałas, wibracje i naprężenia zmęczeniowe w panelach metalowych, plastikowych oraz konstrukcjach podpierających.

Polecam ją do zastosowań w urządzeniach i instalacjach przemysłowych, sprzęcie elektronicznym i AGD.

Taśmę 3M 2552 z powodzeniem wdrożyłem m.in. do firmy produkującej skrzynki elektryczne i serwery dla kolejnictwa, w których pracujące wentylatory wytwarzają spory hałas i wibracje, a ich wytłumienie było kluczowe dla ciągłości operacyjnej.

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Hetzig Piotr
kom. 608 388 279
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane