Samoprzylepna taśma pakowa Scotch 311+

Samoprzylepna taśma pakowa Scotch 311+

Nowa taśma pakowa Scotch to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. 311+ przeznaczona jest do klejenia w warunkach niskich temperatur i wilgoci, co czyni ją naturalnym wyborem w procesach pakowania np.: w chłodniach oraz w innych miejscach o temperaturach od -6,6°C.

Taśma ponadto bardzo dobrze klei się do pudeł wykonanych z tektury falistej o wysokiej zawartości materiałów pochodzących z recyklingu. Jest to bardzo ważna i pożądana cecha, ponieważ skuteczne zamykanie/zaklejanie kartonów w warunkach niskiej temperatury, dodatkowo wykonanych z tektury o niskiej jakości rzeczywiście nie jest łatwe.

Taśma pakowa Scotch 311+

Skuteczność pakowania docenią klienci pracujący w takich właśnie warunkach, którzy na co dzień mają kłopot z rozklejającymi się po pewnym czasie opakowaniami. Taśma Scotch 311+ powinna te problemy wyeliminować.

Taśma ma kolor przezroczysty, zawiera klej akrylowy, a jej całkowita grubość wynosi 0,050 mm, co gwarantuje dużą wytrzymałość na zrywanie przy zamykaniu ciężkich pudeł.

Taśmę oferujemy w szerokości 48 mm i nawoju 66 m do podajników ręcznych. Posiadamy także wersję o nawoju 990 m przeznaczoną do zaklejarek maszynowych.

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 32
kom. 602 251 310
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane