Seminarium z zakresu materiałów odblaskowych Scotchlite i włóknin ocieplających Thinsulate

Seminarium z zakresu materiałów odblaskowych Scotchlite i włóknin ocieplających Thinsulate

6 marca 2020 roku odbyło się w naszej firmie seminarium dotyczące bezpieczeństwa pod kątem widoczności i ciepłochronności. Spotkanie było skierowane do firm i osób, które oferują odzież roboczą, zawodową, ostrzegawczą czy ciepłochronną bezpośrednio dla swoich klientów lub biorą udział w jej projektowaniu, wsłuchując się w stawiane wymagania.

Dziś słowo bezpieczeństwo w kontekście prowadzenia przedsiębiorstwa pojawia się niezwykle często. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie mogą mieć miejsce w przedsiębiorstwach i które mogą przydarzyć się pracownikom.

Firma Horus oferuje produkty 3M z zakresu bezpieczeństwa pracy już ponad 20 lat. Opierając się na innowacyjnych technologiach oraz zdobytej wiedzy i doświadczeniu, możemy dostarczać bardzo dobre rozwiązania. W przypadku widoczności są to materiały odblaskowe Scotchlite, natomiast jeżeli chodzi o odzież ciepłochronną, są to włókniny ocieplające Thinsulate.

Seminarium zorganizowaliśmy, ponieważ chcemy dzielić się tą wiedzą, aby dobór materiałów był zawsze właściwy i skutecznie chronił użytkownika odzieży.

Seinarium Scotchlite i Thinsualte

Wymagania, czyli jakie parametry ma spełniać odzież?

Między innymi:

  • w jakich warunkach będzie użytkowana,

  • jaki będzie czas jej eksploatacji,

  • jakim procesom konserwacji będzie poddawana,

  • jaki będzie czas ekspozycji użytkownika w określonych temperaturach?

Aby móc dobrze doradzić, potrzebna jest wiedza z zakresu budowy wyżej wymienionych komponentów, podziału, technologii, w których zostały wytworzone oraz informacje z zakresu norm i świadectw jakości.

Seinarium Scotchlite i Thinsualte

Obecność na seminarium gwarantowała przekazanie tych wszystkich informacji. Mając na uwadze wymagania klientów oraz, w jakim środowisku używana będzie odzież, uczestnicy na bazie zdobytej wiedzy będą mogli w pełni doradzić oraz dobrać optymalne komponenty w zakresie taśm odblaskowych i włóknin ocieplających.

Osoby oferujące odzież roboczą dla swoich klientów, powinni taką wiedzę posiadać. Jest to niezbędne w doradztwie, aby dobrać odzież odpowiedniej jakości i przyczynia się do wzrostu zaufania oferenta, a co najważniejsze, użytkownicy tej odzieży będą bardziej bezpieczni.

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane