Gazele Biznesu 2018

Gazele Biznesu 2018

Firma Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe sp. z o.o. po raz siódmy z rzędu, a jedenasty ogólnie znalazła się na liście Gazel Biznesu – ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Ranking jest przygotowywany przez dziennik grupy wydawniczej Bonnier „Puls Biznesu” we współpracy z Coface Poland odpowiedzialnym za weryfikację dostarczonych danych. Precyzyjna analiza i stabilne reguły zestawienia czynią go wyjątkowym w skali kraju.

Prestiżowe grono, w którym się znaleźliśmy to jednocześnie duży zaszczyt i odpowiedzialność. Zaszczyt, na który zapracowaliśmy, o czym świadczą wyniki finansowe oraz odpowiedzialność, którą podejmujemy w relacjach biznesowych z naszymi klientami.

Gazela Biznesu to wyróżnienie, na które trzeba zasłużyć, przedstawiając do analizy konkretne liczby. Firma musi spełniać następujące kryteria:

  • rozpoczęcie działalność przed rokiem 2015 i prowadzenie jej nieprzerwanie do dziś

  • w roku bazowym 2015 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych

  • w latach 2015-2017 z roku na rok odnotowywanie wzrostu przychodów ze sprzedaży

  • w latach 2015-2017 ani razu nie odnotować straty

  • umożliwić analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Zestawienie jest dostępne w formie dwustustronicowego raportu dołączanego do „Pulsu Biznesu”. Dziennik prowadzi ranking nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne rankingi są realizowane przez dzienniki grupy wydawniczej Bonnier w wielu krajach europejskich z uwzględnieniem ich warunków gospodarczych: w Szwecji, Austrii, Danii, na Łotwie, w Rosji, Estonii i Słowenii.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane