Gazele Biznesu 2019

Gazele Biznesu 2019

Kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu – rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. To już XX edycja rankingu, a dla nas dwunaste wyróżnienie w historii firmy.

Prowadzenie przedsiębiorstwa to wyzwanie, które wymaga nie tylko odwagi, ale też podejmowania dobrych decyzji i zespołu, który sprosta stawianym zadaniom. To nie jest prosta praca, ale za to praca, która procentuje. I to rok do roku, o czym świadczy nasza obecność w tak prestiżowym zestawieniu. Stać się Gazelą Biznesu choć raz to już duży sukces, a powtarzany stanowi wizytówkę na arenie biznesowej, ale również wyzwanie, któremu należy podołać.

Kryteria przyznawania Gazel Biznesu się nie zmieniły. O tytuł mogła ubiegać się firma, która:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2016 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś

  • w roku bazowym 2016 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych

  • w latach 2016-2018 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży

  • w latach 2016-2018 ani razu nie odnotowała straty

  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Gazele Biznesu – projekt realizowany przez „Puls Biznesu”, a analizowany przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland działa nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia tworzą dzienniki grupy wydawniczej Bonnier w Szwecji, Danii, na Litwie, na Łotwie, w Estonii i w Słowenii z uwzględnieniem tamtejszych warunków gospodarczych.

Gazele Biznesu 2019
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane