K 2019 Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku

K 2019 Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku

To były niewątpliwie największe i najdłuższe targi, na jakich kiedykolwiek się wystawialiśmy. Ponad 3 tysiące wystawców rozmieszczonych na kilkunastu ogromnych halach i 8 dni rozmów z potencjalnymi klientami. Düsseldorf w Niemczech przywitał nas co prawda deszczem i pogoda taka utrzymywała się przez większość czasu, ale atmosfera wokół była sprzyjająca i bardzo międzynarodowa :)

Dostać się jako wystawca na Targi K jest bardzo trudno. Już sam fakt, że odbywają się one, co 3 lata sprawia, że ustawiają się długie kolejki chętnych. Nam ta sztuka udała się dzięki kooperacji kilku firm wchodzących w skład Bydgoskiego Klastra Przemysłowego. Tworząc wspólnie jedno stoisko jako BKP, zdobyliśmy uznanie w oczach gospodarzy i miejsce na targach zostało nam przyznane. Co do samej lokalizacji (I piętro jednej z mniejszych hal) można mieć sporo zastrzeżeń, ale po pierwsze nie mieliśmy na tym polu nic do powiedzenia, a po drugie jak to mówią "trzeba było zapłacić frycowe".

Na samych targach występowaliśmy w 3-osobowym składzie, który w połowie wymienił się z inną trójką. Stoisko o powierzchni blisko 100 m2 było przygotowane naprawdę na wysokim poziomie. Podobnie trzeba ocenić całe zaopatrzenie, logistykę i miejsce zakwaterowania. Bardzo miło było nam też poznać i spędzić czas z osobami z pozostałych 6 firm wchodzących w skład naszej delegacji :)

Obawy o język niemiecki (w końcu targi w Niemczech) okazały się kompletnie nieuzasadnione, ponieważ dominował język angielski i z komunikacją nie było problemów. Odwiedzający z całego świata mogli liczyć na merytoryczną rozmowę i poznanie naszych ofert.

Poniżej kilka zdjęć.

Targi K 2019

Targi K 2019

Targi K 2019

Targi K 2019

O AUTORZE
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane