Targi TRAKO 2019

Targi TRAKO 2019

Końcówka września stała pod znakiem targów. Zakończone niedawno międzynarodowe targi kolejowe TRAKO – wyjątkowe, bo organizowane w cyklu dwuletnim – to dla naszej firmy był tydzień intensywnej pracy i wielu ciekawych rozmów.

Same targi to wydarzenie prestiżowe na skalę krajową, a także europejską. Stanowią drugie co do wielkości na Starym Kontynencie spotkanie branży transportu szynowego tak kolejowego, jak i tramwajowego. Uczestnicy prezentowali najnowsze rozwiązania dotyczące spedycji, logistyki i infrastruktury kolejowej obejmującej cały świat.

W TRAKO uczestniczyliśmy po raz pierwszy, a targi nie pozwalały się nam nudzić. Już jako wystawcy mieliśmy pełne ręce roboty, a przecież oprócz zwiedzania stanowisk wystawców, program targów obejmował również konferencje, debaty, seminaria itp. Czas spędzony w gdańskim AmberExpo to była zatem szansa na dobre zaznajomienie się ze środowiskiem kolejowym, jego potrzebami i wymaganiami. W ten sposób lepiej zrozumieliśmy specyfikę branży i poznaliśmy obszary, w których możemy skutecznie zadziałać z naszymi produktami, poprawiając procesy produkcyjne oraz konserwacyjne zainteresowanych firm.

Poniżej kilka zdjęć z targów.
 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
Napisz email
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane