Goście w nowej siedzibie firmy

Goście w nowej siedzibie firmy

5 i 10 września w nowej siedzibie naszej firmy miały miejsce dwa ważne wydarzenia, na które zaprosiliśmy gości zaangażowanych w rozwój spółki i budowę w nowej lokalizacji oraz klientów zainteresowanych produktami 3M.

Pierwsze spotkanie miało oficjalny charakter. Na otwarcie firmy przybyli licznie przedstawiciele firmy 3M, z-ca burmistrza Solca Kujawskiego, osoby z banku, kierownik budowy i inne osoby. Podziękowaniom nie było końca. Specjalną mowę wygłosił wiceprezes ICAN Institute pan Andrzej Jaszczak.

Druga impreza ukierunkowana była na klientów. Wrześniowy wtorek, choć deszczowy, nie zraził gości ani prelegentów, którzy chętnie uczestniczyli w prelekcjach oraz pokazach dotyczących produktów 3M. Każdy obecny mógł dokładnie poznać działanie i jakość poszczególnych produktów z takich działów jak: materiały ścierne, taśmy i kleje, produkty BHP, materiały odblaskowe, drukarki i etykiety, system LOTO, folie graficzne i wiele innych.

Na szczególną uwagę zasługują zajęcia praktyczne, gdzie można było zobaczyć, jak zabezpieczyć pracownika przed upadkiem z wysokości, przetestować środki do napraw blacharsko-lakierniczych, sprawdzić możliwości adhezyjne taśm i klejów itp.

Poniżej kilka zdjęć:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane