Targi Wod-Kan 2019

Targi Wod-Kan 2019

21-23 maja 2019 roku miały miejsce w Bydgoszczy XXVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji. Te kilka dni w środku tygodnia okazało się dla nas bardzo pracowite i wymagające, ale jednocześnie były czasem pełnym ciekawych rozmów i zawiązywania biznesowych relacji.

Targi w liczbach prezentują się bardzo okazale: ponad 400 wystawców na 15 tys. m2 powierzchni wystawowej i przeszło 10 tys. uczestników. Nic dziwnego skoro Wod-Kan to najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce i jedno z największych w Europie. Przyciągnęło ono wielu specjalistów z branży od projektantów, poprzez instalatorów, a na inżynierach kończąc. Nie mogło zatem zabraknąć na nich naszej firmy.

Jako wystawca prezentowaliśmy głównie produkty BHP, z naciskiem na ochronę przed upadkiem z wysokości, tzw. Fall Protection oraz pracę w przestrzeniach zamkniętych Scott Safety. Dużym zainteresowaniem cieszyły się detektory gazu. Wrażenie z pewnością zrobił rozstawiony żurawik z zawieszonym manekinem.

Targi to świetna okazja do poznania nowinek technologicznych, zawiązania firmowych kontaktów, także tych międzynarodowych, a nawet rozejrzenia się jako potencjalny pracownik za interesującym pracodawcą.

Wod-kan to wydarzenie naprawdę duże, na które przyjeżdżają przedsiębiorstwa z każdego zakątka Polski, a wystawianie się na nim, to pewnego rodzaju wyróżnienie. Z przyjemnością wzięliśmy udział w tak dobrze zorganizowanej imprezie, na której czuć profesjonalizm z każdej strony, a jej klimat jest po prostu niezastąpiony.

Do zobaczenia w Bydgoszczy następnym razem!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
t.rychlewski@horus.net.pl
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
l.wilk@horus.net.pl
Zadaj pytanie