Bezprzewodowy moduł komunikacji do nauszników Peltor X WS-CUSH

Bezprzewodowy moduł komunikacji do nauszników Peltor X WS-CUSH

Nauszniki wygłuszające w głośnych zakładach pracy to konieczność. Z pewnością wielu z nas spotkało się z sytuacją, że nie słyszeliśmy dzwoniącego w kieszeni pilnego telefonu, a nawet gdybyśmy go odebrali, to o swobodnej rozmowie w strefie hałasu nie byłoby mowy.

A gdyby istniał sposób, aby mieć możliwość rozmowy w takim miejscu pracy przez telefon, a w dodatku nie narażał nas na wydatki liczone w tysiącach złotych?

Firma 3M wyszła naprzeciw oczekiwaniu użytkowników i wypuściła na rynek niedrogi moduł komunikacji WS-CUSH, który montujemy w zwykłych nausznikach 3M serii X.

Seria 3M X składa się z nauszników o różnym poziomie tłumienia: od niewielkiego – X1, X2 – poprzez coraz bardziej wytłumiające ochronniki X3, X4 do najbardziej tłumiących na rynku nauszników X5. Każde z tych nauszników występują zarówno w wersji zakładanej na głowę, jak i nahełmowej.

Modul bezprzewodowy WS Cush

Moduł komunikacji montujemy w ciągu kilku chwil w lewym nauszniku, sparowujemy go z naszym telefonem komórkowym za pomocą połączenie Bluetooth i odtąd cieszymy się możliwością rozmowy bez konieczności zdejmowania ochronników.

Zalety tej nakładki są ogromne. Oprócz znacznego ułatwienia sobie pracy i niewysokiej, akceptowalnej ceny, zyskujemy jeszcze takie cechy jak:

  • mikrofon z funkcją kompensacji hałasu,

  • odporność na czynniki środowiska (IP54),

  • 8-godzinny czas rozmowy,

  • sterowanie jednym przyciskiem,

  • krótki czas ładowania – około 3 godz.,

  • zakres temperatury pracy od -20°C do +55°C,

  • niska waga modułu wynosząca 55 g.

Proste rozwiązanie pozwala nam wykonywać i odbierać ważne połączenia bez zdejmowania ochronników i opuszczania miejsca pracy. To wygoda nie do przecenienia, a w dodatku podnosząca nasze bezpieczeństwo. Przecież już samo zdejmowanie nauszników w strefie podwyższonego hałasu naraża nas w dłuższej perspektywie na utratę słuchu. Z tym modułem nic takiego nam nie grozi.

Moduł bezprzewodowy WS Cush

Dzięki tej nakładce pozostaniesz w stałym kontakcie z otoczeniem, nie ominą Cię istotne informacje, ważne połączenia, wydarzenia i zaplanowane spotkania, a praca będzie bardziej komfortowa i wydajniejsza.

O AUTORZE
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane