Czołowy dystrybutor BRADY 2019

Czołowy dystrybutor BRADY 2019

Tak w tym roku, jak i w zeszłym, otrzymaliśmy certyfikat od BRADY czyniący nas jednym z najważniejszych dystrybutorów marki na terenie wschodniej i centralnej Europy. Wyróżnienie ważne, bo świadczące o tym, że nasze działania dotyczące bezpieczeństwa w pracy mają sens.

Wyróżnienie jednak nie jest efektem wytężonej pracy wyłącznie w poprzednim roku (czy też kwartale), ale wieloletniego zaangażowania w podnoszenie świadomości pracodawców oraz samych pracowników.

Tutaj pochwały należą się naszemu koledze Marcinowi Sobczykowi odpowiedzialnemu za dział LockOut-TagOut, który przede wszystkim szkoli firmy oraz wdraża adekwatne rozwiązania, tak aby poprawić bezpieczeństwo każdej osoby.

Certyfikat Brady

Codzienna praca, naprawy i konserwacja sprzętu z pewnością będą przebiegać w bezpieczniejszych warunkach, jeśli zastosowane zostaną systemy etykiet, kłódki, klamry, blokady mechaniczne lub elektryczne – wszystko w zależności od potrzeb.

Wiedza – obok prawidłowych oznaczeń i narzędzi – odgrywa jednak kluczową rolę. Bez wiedzy o istniejących zagrożeniach jesteśmy najbardziej narażeni na wypadki, wynikające z zajmowanego stanowiska i wykonywanej pracy. Nie lekceważmy tych zagrożeń, na szali przecież leży nasze zdrowie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane