Nowa seria półmasek 3M Aura 9300+ Gen3

Nowa seria półmasek 3M Aura 9300+ Gen3

Firma 3M wprowadziła właśnie na rynek kolejną, trzecią już generację bardzo popularnych półmasek serii Aura. Nowe półmaski zyskały wiele udoskonaleń i są połączeniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych z nowoczesnym designem. Wszystko dla zdrowia i wygody.

Jednym z udoskonaleń jest nowy zawór wydechowy CoolFlow™ Comfort, który się teraz łatwiej otwiera. Skuteczniejsze odprowadzanie ciepłego powietrza, zapobiega jego kumulacji pod maską, a tym samym zapewnia większy komfort użytkowania. Ponadto, półmaska otrzymała nowe górne i dolne patki, które ułatwiają jej rozłożenie, umożliwiając prawidłowe założenie i dopasowanie do kształtu twarzy.

Każda półmaska została zapakowana oddzielenie, dzięki czemu chroniona jest przed zanieczyszczeniem jeszcze zanim pierwszy raz ją użyjemy.

Aura Gen3 wykonana jest z elektrotowej włókniny filtrującej, a wysoki ładunek elektrostatyczny na włóknach filtrujących przyciąga cząsteczki z szerszego obszaru przechwytywania, co pozwoliło jeszcze bardziej obniżyć opory przy oddychaniu.

Półmaska jest kompatybilna ze środkami ochrony wzroku 3M, zapewniając szerokie pole widzenia. Co więcej, jej tłoczony górny panel ułatwia przekierowanie wydychanego powietrza, przeciwdziałając gromadzeniu się pary na okularach.

Serię półmasek Aura trzeciej generacji wyposażono w nowe plecione taśmy o zwiększonej trwałości. Półmaski mają miękką piankę nosową oraz zintegrowaną blaszkę nosową służącą optymalnemu dopasowaniu do kształtu nosa.

Zupełną nowością natomiast jest system 3M Safe Guard – system weryfikacji oryginalności produktu. Za pomocą strony 3m.pl/safeguard można sprawdzić online czy nasz produkt jest oryginalny i został wyprodukowany przez 3M.

Półmaski filtrujące 3M Aura serii 9300+ Gen3 spełniają wymagania normy europejskiej EN 149:2001+ A1:2009.

O AUTORZE
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane