Targi STOM-TOOL 2018 - Przemysłowa Wiosna w Kielcach

Targi STOM-TOOL 2018 - Przemysłowa Wiosna w Kielcach

W dniach 10-12 kwietnia 2018 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kieleckich targach STOM-TOOL w ramach wystawy Przemysłowa Wiosna. Była to już XI edycja, gdzie główną rolę grały obróbka metalu, obrabiarki oraz narzędzia. I my mieliśmy coś do powiedzenia w tej kwestii.

STOM-TOOL to duże branżowe wydarzenie cenione na arenie europejskiej. Być jego częścią to czysta radość... i oczywiście wiele pracy, aby rzeczowo porozmawiać z każdym zainteresowanym, by w tej krótkiej chwili spotkania przekazać meritum omawianego zagadnienia, czy to dotyczącego procesu, czy samego materiału.

Na warsztat – jak to się mówi – wzięliśmy przede wszystkim Materiały Ścierne 3M, chcąc pokazać ich różnorodność, multum możliwości zastosowań, a nieprzekonanych przekonać naocznie poprzez prezentację filmów z prób i testów, samymi materiałami oraz poradami technicznymi.

Przy tym wszystkim nie zapomnieliśmy oczywiście o bezpieczeństwie w pracy, przywożąc ze sobą podstawowe środki ochrony indywidualnej, głównie chroniące głowę i twarz, jak nauszniki przeciwhałasowe, osłony twarzy, okulary, zatyczki itp.

Dodatkiem na naszym stanowisku były taśmy klejące, które stanowią bardzo popularny materiał wspomagający oraz łączący podczas produkcji.

Mamy nadzieję, że te targi były dla Państwa tak udane, jak dla nas. Do zobaczenia!

Stol tool

Stol tool

Stol tool

Autor: Oskar Saja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
Napisz email
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane