Czołowy dystrybutor BRADY

Czołowy dystrybutor BRADY

Z początkiem 2018 roku staliśmy się jednym z najważniejszych dystrybutorów marki BRADY we wschodniej i centralnej Europie. Nie jest to dla nas kolejny zwykły certyfikat, ale dowód na to, że systematyczność po prostu się opłaca, szczególnie gdy mowa o podnoszeniu bezpieczeństwa w pracy.

Zaangażowanie naszego kolegi Marcina Sobczyka z działu LockOut-TagOut nie tylko w sprzedaż, ale także w podnoszenie świadomości pracodawców i pracowników w zakresie oznaczania i zabezpieczania środowisk pracy przynosi wymierne efekty.

Wykraczając poza utarte ścieżki sprzedażowe i wchodząc w szeroko rozumiany obszar działań szkoleniowo-wdrożeniowych, przede wszystkim poprawiamy bezpieczeństwo każdego pracownika narażonego do tej pory na niezauważane lub lekceważone zagrożenia wynikające ze specyfiki zawodu i branży.

Brady

Informacyjne oznaczanie rurociągów etykietami, systemy kłódek, klamer i zawieszek, blokady mechaniczne zaworów i zasuw, blokady przełączników elektrycznych – tylko tyle i aż tyle. Te z pozoru oczywiste metody realnie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa pracowników, chroniąc ich na co dzień oraz w sytuacjach sporadycznych, np.: podczas napraw lub konserwacji sprzętu.

Otrzymany certyfikat stawia nas zatem w pozycji świadomego dystrybutora, który chce i potrafi zadbać o bezpieczeństwo w pracy. Jest to duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność oraz oczekiwania, którym każdego dnia staramy się sprostać.

autor: Oskar Saja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane