Diamenty Forbesa 2017

Diamenty Forbesa 2017

Po raz pierwszy znaleźliśmy się w zaszczytnym ogólnopolskim gronie firm najszybciej zwiększających swoją wartość – 10. rankingu współtworzonym przez Forbes i Bisnode Polska – zajmując 74. miejsce na liście regionalnej i wysokie 853. w skali kraju.

Województwo kujawsko-pomorskie jest opisywane jako pomysłowe i nowoczesne, gdzie liczy się technologia oraz przemysł precyzyjny, którym jako region stoimy od dawna.

Tym bardziej cieszy nas lokata w połowie stawki w kategorii firm małych, czyli osiągających przychód ze sprzedaży między 5, a 50 mln zł rocznie. Wysoki procentowy wzrost pozwolił nam także uplasować się w pierwszym tysiącu z przeszło 2300 firm, które wzięły udział w tegorocznym rankingu w całej Polsce.

Diamenty miesięcznika Forbes to ranking publikowany w postaci obszernego dodatku do gazety, a opracowany przez firmę Bisnode Polska uwzględniający firmy, które:

  • złożyły sprawozdanie finansowe,
  • posiadają pozytywny wskaźnik wiarygodności,
  • mają wysoką płynność bieżącą,
  • nie zalegają z płatnościami,
  • uzyskały dodatni wynik finansowy.

Przedsiębiorstwa wyceniane były przez analityków metodą szwajcarską, uwzględniającą zarówno metodę majątkową, jak i dochodową. Pod uwagę brano średnią zysków z trzech poprzednich lat tj. 2013-2015.

Diament Forbesa

To i podobne wyróżnienia niezmiernie nas cieszą. Będąc nie tylko zauważonymi, ale również docenionymi wiemy, że nieustannie idziemy w dobrym kierunku, a diament, którym jesteśmy, choć już błyszczy, wciąż będzie przez nas szlifowany.

Pełna lista tutaj.

źródło: Diamenty 2017 Forbes

autor: Oskar Saja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane